Філ з “Бригади” довів до сліз: що сталося з Вдовиченковим

Серіал "Бригада" - один з найпопулярніших в Росії і сусідніх країнах.

Герої цієї картини надовго полюбилися глядачам, і стали легендами. Один з таких легендарних акторів – Володимир Вдовиченков. У серіалі він виконував головну роль. Молодий Філ – улюбленець тодішніх підлітків і молодь “бандитської епохи”.

Як змінився Філ з Бригади?

Філ з “Бригади”

Крім своїх ролей в кіно, Володимир зараз активно веде соціальну мережу Інстаграм, де ділитися з шанувальниками творчості своїми знімками, думками, порадами і кадрами знімального життя.

Нещодавно Вдовиченков порадував своїх шанувальників новою фотографією з культовим режисером 90-х Олексієм Сидоровим. Саме він очолював знімальну групу на зйомках легендарної “Бригади “. Сидоров і Вдовиченков на фото зображені зі скупими, чоловічими посмішками на обличчях. Вдовиченков вибрав для себе строгий костюм, а Сидоров – сорочку і джинси.

Також Вдовиченков анонсував новий фільм, де також режисуру очолить культовий Сидоров.

“Двадцять років по тому. Олексій Сидоров і Володимир Вдовиченков. Знову знімаємо кіно. Блін, я щасливий! “, – написав артист Вдовиченков.

Однак поки ніяких подробиць нового фільму Вдовиченков поки не розкрив. Тому фанатам залишається чекати новин.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.