Настасья Самбурська повертається в серіал «Універ»

Серіал "Універ " - практично культова картина, на якій виросло ціле покоління.

Перша серія “Універ ” вийшла влітку 2008 року. Кожен новий сезон був настільки популярним, що творці і подумати не могли про такий успіх.

Перші серії "Універ"
Перші серії “Універ”

Тепер, через 12 років продюсери зважилися на відповідальний крок – зробити продовження під назвою “Універ. 10 років по тому “.

Настасья Самбурська з’явиться в новому Універі в ролі Крістіни

В цілому, образ Крістіни очікують серйозні трансформації, проте вона залишиться центральним героєм картини.

Яна, Антон, Христина
Яна, Антон, Христина

Правда, тепер уже це буде дорослий персонаж. Про це сама Настасья повідомила шанувальникам на сторінці в Інстаграм.

«Мовчати більше неможливо! Стартували зйомки «Універ.10 років потому». До зустрічі, улюблені! », – порадувала фоловерів Настасья.

Настасья Самбурська в ролі Крістіни
Настасья Самбурська в ролі Крістіни

Щоб проілюструвати свої слова, Самбурська опублікувала знімок тарілки, яку за традицією розбивають після закінчення першого знімального дня. Шанувальники серіалу і творчості самої Настасії не змогли встояти, для них це було однією з шокуючих новин. За коментарями можна зрозуміти, що повернення улюбленої картини вони чекають з нетерпінням.

Кадр серіалу "Універ. Нова общага"
Кадр серіалу “Універ. Нова общага”

Відзначимо, Настасья Самбурська перестала зніматися в «Універ. Нова общага»в 2016 році. Сам проект став для неї своєрідним трампліном – саме в цьому серіалі її помітили і полюбили як артистку. Ходили чутки: вона щось не поділила з керівництвом, тому довелося піти.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?