«Поважаю, але не спілкуюся»: Пономарьов розповів про стосунки з колишніми дружинами

Author name 4 Серпня 2020 в 19:08

Поділитися статтею

Олександр Пономарьов розповів про особисте
Олександр Пономарьов розповів про особисте

Відомий співак зізнався, чому приховує особисте життя і вперше розповів про спілкування з екс-дружинами.

Олександр Пономарьов на телепередачі «Ранок з Україною» став гостем однієї із рубрик та висловився на тему особистого життя. Оскільки співак скоро збирається святкувати свій день народження, ведуча програми запитала, чи вітають його колишні дружини. Пономарьов був відвертим і зізнався, що намагався підтримувати відносини з екс-подружжям, але вони цього не хотіли.

Пономарьов з колишньою дружиною Вікторією
Пономарьов з колишньою дружиною Вікторією

Нагадаємо, Олександр Пономарьов був одружений двічі. 10 років він прожив з продюсером Оленою Мозговою, яка народила Олександру дочку. Другий шлюб Пономарьова був з Вікторією Мартинюк. Пара прожила разом усього 5 років, в шлюбі у них народився син.

Пономарьов не налагодив відносини і з дітьми

Пономарьов в інтерв’ю розповів, що з другою дружиною Вікторією він не спілкується взагалі, а ось з Оленою вони підтримують відносини, хоч це не завжди стабільно. «Лена іноді видаляє мене з друзів на Facebook, а згодом додає назад. Я до цього нормально ставлюся », – розповів Олександр. Співак стверджує, що завжди буде поважати цих жінок, адже вони є матерями його дітей. Крім того, Пономарьов поділився, що зі своїми дітьми проводить мало часу і свій день народження не відзначав з ними вже кілька років. За словами Олександра, його дочка живе в Португалії, а з сином вони іноді бачаться. На запитання ведучої програми про нові стосунки співака, Пономарьов відповідати не став, аргументуючи це тим, що своє особисте життя він не афішує.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею