«Пропонував їй кар’єру через ліжко»: дружина Ігоря Ніколаєва висловилася про можливе розлучення

Шлюб Ігоря Ніколаєва можна назвати зразковим - 15 років щасливого життя, п'ятирічна донька, яку виховують в любові і щасті. Що може бути краще?

Ігор Ніколаєв – знаменитість солідного рівня, тому не дивно, що про нього регулярно з’являються якісь чутки. Ось і зараз нікому не відома співачка Наташа Бінаклес розповіла – Миколаїв запропонував їй успіх і кар’єру через ліжко.

“Кар’єра через ліжко “: дружина Миколаєва розповіла, що думає з цього приводу

Ігор Ніколаєв
Ігор Ніколаєв

Як розповіла якась Наташа Біналекс журналістам – до продюсера Ігоря Ніколаєва вона прийшла за допомогою в розкручуванні власного бренду. А той вельми неоднозначно натякнув, що Наташа може потрапити на естраду особливим шляхом. За словами Наташі, вона відмовилася від цієї пропозиції.

Журналісти звернулися до дружини композитора Юлії Проскурякової. Вона сказала, що не вірить в подібні заяви, і вважає їх не більше ніж невдалою спробою зіпсувати репутацію дружина.

Близьких знайомих сім’ї також повеселила заява починаючої співачки. На їхнє переконання все це зовсім не схоже на Ігоря. Композитор, до того ж, дуже практична людина. Якщо вже він візьметься працювати з молодою зіркою і продюсувати її, то тільки за реальні гроші від спонсорів. А обіцяти “кар’єру через ліжко” – абсолютно не в стилі Миколаєва.

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.