Віктор Павлик відреагував на смерть сина: “Тепер ти мій ангел “

Віктор Павлик переживає страшну трагедію - помер його 21-річний син Павло.

Хлопчик помер 7 серпня. Діагноз – саркома хребців. Батько в терміновому порядку скасував всі свої справи і приїхав прощатися. Поки ніяких коментарів від нього не надходило, проте в інстаграм він опублікував відео під свою ж пісню з підписом: “Спочивай з Богом, синку. Ти тепер мій ангел. Царство небесне “.

“Тепер ти мій ангел “: Павло Павлік помер в 21 рік

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCDlh1DsH-Jc%2F&is_from_rle

 

Шанувальники творчості музиканта в коментарях висловлюють йому слова співчуття. Віктор і його колишня дружина Лара не були готові до такої трагедії зараз. Хоча стан хлопчика останнім часом і почав стрімко погіршуватися, всі щосили сподівалися, що він зможе подолати це.

Дата похорону поки не оголошена, проте нова дружина Павлика Катерина Репяхова вже поспішає покинути курорт в Болгарії, на якому відпочивала з мамою останні кілька днів.

Вона виклала у себе в Інстаграм пост, що не може полетіти, найближчий рейс тільки на неділю.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.