Злата Огневич подражнила формами в короткій маєчці і шортах: “Моє тіло – моє діло “

Українська співачка і учасниця "Євробачення " в 2010-2011 роках, подруга Олега Ляшка і просто успішна артистка Злата Огневич похвалилася фоловерам в Інстаграм своєю бездоганною фігурою.

Дівчина виклала відео з музичним супроводом. На фоні грає її ж пісня “Богиня “. Під енергійні ноти Злата рухається в коротких джинсових шортах і маленькій футболці. На грудях написано “Моє тіло – моє діло “. Відзначимо, що це фраза, яка фігурує в пісні.

Шанувальники в захваті від фігури Огневич: “Просто красуня, як тобі вдається зберігати таку тонку талію? “

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCDrObZFluBy%255Bembed%255D%2F&is_from_rle
Додамо, цього літа колишня народна депутатка України від Радикальної партії Олега Ляшка опублікувала кліп, головний посил якого – живіть так, як подобається вам. Співачка порушила в ньому проблеми залежності від думки суспільства, дискримінації та підкреслила важливість бути в гармонії з самим собою.

Відзначимо, що зараз Злата Огневич не з’являється в політиці, а повністю присвятила своє життя музиці. За її словами, творчість – це той майданчик, де Злата може реалізувати себе і залишатися в гармонії з собою.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.