Сніжана Єгорова з немовлям на руках зізналася, що не може платити комуналку Ексклюзив

Українська телеведуча Сніжана Єгорова з немовлям на руках заявила, що через занадто високі тарифи не може платити комуналку. Сталося це під час прямого ефіру в Facebook, присвяченому президенту країни Володимиру Зеленському.

Варто відзначити, що героїня статті під час виборів 2019 року віддала свій голос саме за шоумена, проте за рік його правління вона залишилася розчарованою тими результатами, яких він домігся.

Сніжана Єгорова та Володимир Зеленський
Сніжана Єгорова та Володимир Зеленський

Як розповіла Сніжана, сьогодні, 13 серпня, вона вперше змогла прийняти свою новонароджену внучку. Весь цей час, починаючи з березня, їх велика родина намагалася уникнути всіляких проблем, пов’язаних з карантином. До речі, Єгорова мати п’ятьох дітей і бабуся трьох онуків.

Сніжана Єгорова зі своїми дітьми
Сніжана Єгорова зі своїми дітьми

Не так давно зірка вирішила знову повернутися на сцену після довгої паузи в 14 років, однак пандемія внесла в її життя свої корективи. Телеведуча просто втратила можливість заробляти, адже, зі зрозумілих причин, усі концерти і гастролі були скасовані.

В останні два тижні Сніжана перебувала на відпочинку в Туреччині, щоб оздоровити своїх малолітніх спадкоємців та їм було легше переносити прийдешні холоди. Причому це стосується не тільки вулиці, але і перебування вдома.

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

Після повернення в Україну знаменитість почали дошкуляти дзвінками представники компанії «Yasno», що надає послуги, пов’язані з електроенергією. Дзвінки тривають ще з весни і Єгорова вкотре намагається пояснити наступне:

«Актриса, яка повернулася на сцену через 14 років перерви, яка із задоволенням би грала спектакль в компанії з народною артисткою Ольгою Сумською по різних містах, де нас чекають і хочуть бачити наші глядачі і шанувальники. Яка з березня місяця перебуває в карантині і не має можливості заробляти своєю професією з трьома малолітніми дітьми на руках, не може платити комунальні послуги за тими драконівськими тарифами, які з кожним днем все піднімаються, і піднімаються, все вище і вище», — заявила зірка.

Єгорова з онускою на руках висловлює невдоволення з приводу тарифів на електроенергію в Україні
Єгорова з онускою на руках висловлює невдоволення з приводу тарифів на електроенергію в Україні

Далі Сніжана продовжила своє обурення:

«Навіть зірки, такі як я, які протягом 26 років працюють на українському телебаченні з моменту заснування України як незалежної держави, на сьогоднішній день не можуть витримати ті фінансові проблеми, які створює для нас із завидною постійністю наша держава».

У коментарях багато людей підтримали артистку, а що скаже на це сам Володимир Олександрович, якщо взагалі щось скаже, поки невідомо.

Діючий президент країни Володимир Зеленский
Діючий президент країни Володимир Зеленский

Підсумок монологу Єгорової можна висловити однією її фразою, зверненою до Зеленського:

«Якщо ви наш вирок, то ми ваш рейтинг».

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.