Little Big звинуватили в плагіаті. Проти групи подали позов до суду, вимагають 11 млн рублів компенсації

Author name 17 Серпня 2020 в 22:08

Поділитися статтею

Група Літл Біг
Група Літл Біг

Російський музикант Валь Толетов подав до суду на групу Літл Біг. У позовній заяві йдеться про відкриття провадження за статтею про незаконне використання чужої інтелектуальної власності.

Валь Толетов планує відсудити у колег більше одинадцяти мільйонів рублів. Заявник вважає, що команда Літл Біг незаконно використовує ключові елементи з його ранньої пісні «Раз-раз-раз, це хардбасс» і використовували в своїх треках Pop On The Top і «слем пацани». В якості підтвердження своїх слів надає відеоролики, опубліковані раніше на своєму каналі.

Ілля Прусікін і Соня Таюрська поки ніяк не реагували на звинувачення в плагіаті

Соня Таюрскій і Ілля Прусікін
Соня Таюрскій і Ілля Прусікін

Валь Толетов стверджує – саме йому належить першість популяризації образу гопників і введенню на російський Ютуб танцювальних флешмобів. У цьому він посилається на власний YouTube-сюеет «Тут справжні люди».

Ілля Прусікін
Ілля Прусікін

“У музиці зрізаний бас; читка, флоу, кількість ударів в хвилину – все ідентично нашому “, – вдається до подробиць Толетов. Він також додає, що трек «Раз-раз-раз, це хардбасс» з’явився в 2010 році, а Little Big випустила свої композиції з нібито порушенням авторських прав в 2018-2019 роках.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею