Самойлову зацькували через її примирення з Джиганом: “Цей чоловік не ваш! “

Дружина скандального репера Джигана Оксана Самойлова потрапила на хвилю ненависників через те, що пробачила свого чоловіка і відновила з ним стосунки.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEHQOflhW41%2F&is_from_rle

Сама модель не раз відзначала, що робить це виключно заради дітей, адже не хоче забирати у них щасливе майбутнє. Однак шанувальники і люди, які просто стежать за життям молодий багатодітної мами, які не увійшли в становище і не зрозуміли Оксану. А кардинально навпаки – стали завалювати її звинуваченнями та образами.

“Тряпка і терпило”: в соціальних мережах моделі з’явився пост, в якому вона звернулася до хейтерів

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEEPZ_zh0JC%2F&is_from_rle

 

Знаменита модель і дружина Джигана Оксана Соколова написала: “Хлопців, вистачить дорікати мені за те, що я живу зі своїм чоловіком. Це моє життя, розумієте? Моя. Чи не ваша. І чоловік цей не ваш, і діти не ваші “.

Обурені коментарі Соколової зібрали як армію тих, хто підтримує її, так і тих, хто засуджує. Мовляв, якщо ти вже знаменитість, і виставляєш все життя напоказ, то будь добра, прислухайся до фанатів.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!