Вахтанг Кікабідзе. Я ненавиджу герб Радянського Союзу, серп і молот

Author name 10 Березня 2020 в 11:03

Поділитися статтею

Вахтанг Кікабідзе
Вахтанг Кікабідзе

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Deutche Welle. Про що ще розповів відомий радянський актор та співак, читайте в нашому матеріалі.

Вахтанг Кікабідзе розповів, що дуже зрадів розвалу Радянського Союзу. За його словами, рівень життя в СРСР був занадто низьким.  Попри це, зазначив Кікабідзе, у Радянському Союзі був один плюс – це духовність громадян.

“Я ненавиджу герб Радянського Союзу, серп і молот. Це ж треба було, які мізки повинні були бути у нас, щоб такий герб країни придумати. Це все було пов’язано з, вибачте на слові, хр * новим життям цієї величезної країни”, – додав він.

Крім того, Вахтанг Кіпіані заявив, що не планує приїздити в Росію до тих пір, поки президент Володимир Путін та прем’єр-міністр Дмитро Медвєдєв перебувають при владі.

На його думку, наразі очільник Російської Федерації «відігрується» на Грузії за розвал Радянського Союзу. Він висловив занепокоєння щодо майбутнього Грузії.

«Ще більші неприємності у нас (Грузії. – Ред.) Попереду, таке у мене відчуття. Неначе нас хтось прокляв, і чим це скінчиться – невідомо. Якщо нас вчасно не приймуть в це НАТО, Грузія може зникнути», – висловив побоювання Кікабідзе.

Співак ще в 2008 році, коли тривав конфлікт між РФ та Грузією, принципово відмовився приїздити до сусідньої країни.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Салони краси, одяг і квартирне питання: яким бізнесом займаються зірки.

Нагадаємо, що Андрій Данилко здивував своєю реакцією на питання журналістів. Його поведінка тепер схожа на стиль Кіркорова.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею