Син популярної співачки дізнався, що вона не його біологічна мати

Author name 10 Березня 2020 в 13:03

Поділитися статтею

Тетяна Овсієнко
Тетяна Овсієнко

Популярна в 90-і роки співачка Тетяна Овсієнко 20 років тому взяла дитину з дитячого будинку. Що наштовхнуло артистку на такий крок, читайте в нашому матеріалі.

Після чергового концерту в Пензі Тетяна вирішила відвідати дітей в місцевому інтернаті і залишити їм невеликі подарунки. Там їй сподобався трирічний Ігор. Як виявилося після знайомства, у хлопчика серйозні проблеми з серцем. Для його порятунку потрібна дорога і складна операція.

Він настільки сподобався співачці, що вона вирішила взятися за лікування хлопчика. Тетяна розуміла, що держава не виділить потрібну суму на операцію, тому всі витрати з лікування та реабілітаційного періоду взяла на себе. Крім того, Овсієнко підключила всі можливі зв’язки, щоб знайти хорошого хірурга-кардіолога, що спеціалізується саме на дитячих захворюваннях.

Коли малюк був у клініці, Тетяна постійно приділяла йому час. Не забула вона про хлопчика, коли той повернувся в дитячий будинок. Вона продовжувала відвідувати його, привозила йому подарунки і гралася з ним.

Прихильність артистки до Ігоря була настільки великою, що після чергового візиту вона повідомила чоловікові про своє рішення усиновити дитину. Чоловік співачки підтримав її намір, і через деякий час сім’я забрала Ігоря до себе.

 "" Тетяна Овсієнко з сином

Оскільки хлопчик був дуже маленький, процес усиновлення він не пам’ятає. Він довгий час вважав, що Тетяна та її чоловік – його біологічні батьки. Коли хлопчик став старшим, йому розповіли правду, але це жодним чином не вплинуло на їх стосунки.

Зараз Ігорю 24 роки, він одружений і живе в США. Нещодавно у нього народився син, хрещеною для якого стала прийомна мама Тетяна Овсієнко.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Погані гени. Зоряні родини, де залежність від алкоголю і наркотиків передалося у спадок.

Нагадаємо, що в  інтернеті з’явилися фото юної Марини Поплавської.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею