Настя Каменських зізналася, чому не хотіла весілля з Потапом і як ставиться до зрад: «Мені не потрібно це бачити»

Настя Каменських дала інтерв'ю, в якому зізналася, що не хотіла виходити заміж за свого нинішнього чоловіка Потапа.

Настя Каменських стала гостею програми “2POPODCAST ” на YouTube-каналі, де відверто розповіла про свої музичні плани і сімейні відносини з чоловіком. Ведучими програми є репер і продюсер Потап і учасник групи “Время и Стекло ” Позитив.

В ході інтерв’ю Каменських розповіла секрет ідеальних сімейних відносин і як вона ставиться до зрад. Настя і Олексій (справжнє ім’я Потапа) зізналася, що на початку відносин Потап постійно блокував свій телефон, щоб кохана не мала до нього доступу. Як говорить сам Потапенко – це його звичка з минулого, але Настя дала зрозуміти, що так робити не обов’язково, адже вона ніколи не полізе перевіряти його телефон. Каменських зізналася, що не хоче бачити те, що відбувається в телефоні її чоловіка – листування з дівчатами та інше. Вона береже себе і свої нерви. «Якщо людина захоче свою енергію віддавати іншій людині, то я це відчую і піду на всі чотири сторони», – міркує Каменських.

Каменських не хотіла весілля «як у всіх»

В ході інтерв’ю співачка зізналася, що раніше була противником традиційних весіль. Дівчина не мріяла одягти білу сукню. Одна думка про це її дратувала. Однак в якийсь момент Насті захотілося зробити весілля і тепер вона має зовсім іншу думку з приводу цієї події. «Ми з Льошею збираємося робити весілля щороку, тому що вона пролетіла за секунду і була такий крутий», – відверто поділилася Каменських.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".