Олег Винник — чоловік нарозхват: Таюне намагається посунути не одна Шоптенко. Камінська теж встала в чергу

Український натуральний блондин Олег Винник воістину чоловік нарозхват. На його увагу претендує не тільки Таюне і мова не про мільйони відданих вовчиць.

У новому сезоні «Танців з зірками» співак танцює в парі з Оленою Шоптенко. Вони зараз проводять дуже багато часу разом, чим змушують прихильниць переживати — невже артист крутить роман на паркеті, коли вдома його чекає кохана дружина?

Подібні домисли не безпідставні, адже варто тільки поглянути на те, з якою ніжністю і трепетом Олег відноситься до своєї партнерки, і все стає зрозуміло.

Олег Винник та Олена Шоптенко

Відзначимо, публіка впевнена, що Винник одружений на своїй бек-вокалістці Таїсії Сватко, хоча можливе подружжя ніколи не підтверджувало цю інформацію.

Проте, за словами місцевих жителів рідного села Олега, пара знаходиться у відносинах ще зі студентства. Більш того, у них підростає 15-річний син Юліан, який живе і вчиться в Німеччині.

Олег Винник і Таюне

До Шоптенко приєдналася ще одна учасниця «Танців» — солістка дуету «НеАнгели» Слава Камінська. Співачка намагалася підкорити паркет в минулому сезоні, однак через отриману на тренуванні травму була змушена покинути проект. У цьому році вона вирішила взяти реванш.

Зірка поділилася у соцмережах гарячим знімком з Олегом, який підписала дуже інтригуюче:

«До цього фото не потрібні слова», — написала Камінська.

Реакція підписників не змусила на себе чекати і вони тут же засипали пост коментарями:

  • «Вовчиці вже плетуть ляльки вуду»;
  • «Ось це пара!»;
  • «Дуже добре виглядаєте»;
  • «Я ревную!»;
  • «Забрав у свій полон?».

Цікаво, що партнери Винника і Камінської (Шоптенко і Дікусар) — колишні чоловік і дружина. Їх зіткнення обіцяє бути захоплюючим.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".