Потрапити на шоу до Максима Галкіна можна тільки через ліжко, що Алла Пугачова і зробила: не проблема

Нарешті почався новий сезон «Музикаліті» — проект чоловіка Алли Пугачової, в якому співаки і співачки різних поколінь оцінюють сучасну музику. Виявилося, що потрапити на шоу до Максима Галкіна можна виключно через ліжко.

Варто відзначити, що зіркове подружжя мають іскрометне почуттям гумору, що безсумнівно позитивно позначається на їхніх стосунках. Така дотепність передалася і підростаючим двійнятам пари Лізі та Гаррі.

В останньому випуску «Музикаліті» в гостях у Максима були його кохана дружина і репер Баста (Василь Вакуленко). Під відео зібралося як ніколи багато добрих коментарів на адресу всіх учасників. Особливо користувачі оцінили, як Алла Борисівна вміє посміятися над собою і ніколи не ображається на різного роду підколи.

Випуск Музикаліті з Аллою Пугачовою та Бастою

У вступі Галкін іронічно підтвердив слова коментаторів про те, що всі треки, які звучать в передачі, проплачені, так само як і гості, тому нових облич і немає:

«Відповідально заявляю, що все так і є. Тому сьогодні у мене в гостях Баста, який потрапив на шоу по знайомству, і Алла Пугачова — вона потрапила сюди через ліжко», — звернувся гуморист до глядачів.

Примадонна не пропустила мимо вух промову чоловіка і зі сміхом підколола його: «Шо ти брешеш?».

Максим і Алла

Тоді Максим зізнався, що насправді Примадонна прийшла на зйомку тільки заради того, щоб перевірити, чи дійсно він тут працює.

У загальному і цілому випуск вийшов досить душевний. На самому початку Пугачова відзначила, що захоплюється творчістю Басти:

«Мені хтось сказав: “Такий Баста є”. Я подивилася, нічого хлопець, сподобався. Потім, коли він в «Голосі» сидів, я взагалі закохалася».

Примадонна

Реакція Галкіна на слова дружини заслуговує на окрему увагу:

«Я не знав, що ти закохалася. Я в принципі тому Басту і покликав, бо Алла любить молодих і перспективних, а тут я нічим не ризикую».

Репер, звичайно ж, посміявся і зніяковів через компліменти Алли Борисівни. Втім, його можна зрозуміти — почути похвалу від легендарної співачки доводиться не всім!

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.