“Олена Малишева допомагає “: мама Лєри Кудрявцевої все ще в лікарні під пильним наглядом фахівців

78-річна Олександра Іванівна, мама популярної телеведучої Лєри Кудрявцевої, до останнього часу була енергійною і бадьорою.

Незважаючи на солідний вік, вона багато подорожувала разом зі своєю зірковою дочкою. Цього літа Олександра Іванівна відправилася на відпочинок до родичів в Крим. Вона насолоджувалася ласкавою морською хвилею і приймала сонячні ванни. Ніщо не передбачало біди. Несподівано Кудрявцева повідомила, що її маму екстрено госпіталізували.

Мати Кудрявцевої відправили в реанімацію з інсультом

Лера Кудрявцева з мамою

Вся ліва сторона тіла вийшла обездвижена. Однак лікарі, завдяки своєму професіоналізму і оперативному реагуванню, швидко привели літню Олександру Іванівну в стабільний стан. Зараз про виписку говорити ще дуже рано, але добре, що жінка йде напоправку.

Як написала у себе в Інстаграм сама Кудрявцева, зважаючи на вік і складності ситуації, доктора поки утримуються від перспективних прогнозів. Лера повідомила, що на наступному тижні вони планують переправити маму в Москву чартерним рейсом. А поки вона відпочиває в своїй палаті і дивиться сюжети Олени Малишевої про відновлення здоров’я та його підтримки.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.