Галкін кинув Пугачову і весь вечір розважався з незаміжньою Гагаріної і Лазарєвим, цілуючи їх по черзі

Author name 14 Вересня 2020 в 12:09

Поділитися статтею

Максим Галкін і Алла Пугачова
Максим Галкін і Алла Пугачова

Максим Галкін пішов у відрив. Він залишив дружину на господарстві, а сам відправився розважатися з незаміжніми дівчатами і Сергієм Лазарєвим.

У неділю Арман Давлетяров, генеральний директор “Муз-ТВ”, відсвяткував своє 50-річчя пишним банкетом. Хоча дата його народження 13 серпня, але торжество перенесли на місяць, так як багато гостей були на відпочинку закордоном.

банкет
Банкет

Компанія зібралася весела, всі гості не тільки пригощалися, а й співали для ювіляра. Ведучими свята були Микола Басков і Лоліта Мілявська.

Серед запрошених були і зоряна пара Максим Галкін і Алла Пугачова. З якихось причин Примадонна не прийшла, але чоловіка відправила (або відпустила).

Майже вільний Галкін вибрав стіл з холостякуючими Поліною Гагаріної, Ані Лорак, Сергієм Лазарєвим та весь вечір веселився до упаду.

Скріни з сторіз Максима Галкіна
Скріни з сторіз Максима Галкіна

За розповідями присутніх, напідпитку самотні дами вели себе розкуто, так що свою порцію гарячих поцілунків і танцювальних обіймів отримав і Галкін, і Лазарєв. І якщо Лазареву це тільки в бонус, то що думає Пугачова про такі тісні контакти чоловіка з дівчатами, набагато її молодше, ми можемо тільки здогадуватися. Буде не дивно, якщо завтра у Галкіна вималюється бланш під оком.

фотошоп
фотошоп

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею