Галкін кинув Пугачову і весь вечір розважався з незаміжньою Гагаріної і Лазарєвим, цілуючи їх по черзі

Максим Галкін пішов у відрив. Він залишив дружину на господарстві, а сам відправився розважатися з незаміжніми дівчатами і Сергієм Лазарєвим.

У неділю Арман Давлетяров, генеральний директор “Муз-ТВ”, відсвяткував своє 50-річчя пишним банкетом. Хоча дата його народження 13 серпня, але торжество перенесли на місяць, так як багато гостей були на відпочинку закордоном.

Банкет

Компанія зібралася весела, всі гості не тільки пригощалися, а й співали для ювіляра. Ведучими свята були Микола Басков і Лоліта Мілявська.

Серед запрошених були і зоряна пара Максим Галкін і Алла Пугачова. З якихось причин Примадонна не прийшла, але чоловіка відправила (або відпустила).

Майже вільний Галкін вибрав стіл з холостякуючими Поліною Гагаріної, Ані Лорак, Сергієм Лазарєвим та весь вечір веселився до упаду.

Скріни з сторіз Максима Галкіна

За розповідями присутніх, напідпитку самотні дами вели себе розкуто, так що свою порцію гарячих поцілунків і танцювальних обіймів отримав і Галкін, і Лазарєв. І якщо Лазареву це тільки в бонус, то що думає Пугачова про такі тісні контакти чоловіка з дівчатами, набагато її молодше, ми можемо тільки здогадуватися. Буде не дивно, якщо завтра у Галкіна вималюється бланш під оком.

фотошоп

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.