«Весілля Альфонса на мої гроші»: Анастасія Волочкова гостро висловилася про заручини колишнього чоловіка

Author name 16 Вересня 2020 в 14:09

Поділитися статтею

Волочкова висловилася про весілля Вдовіна
Волочкова висловилася про весілля Вдовіна

Скандальна балерина Анастасія Волочкова висловилася з приводу прийдешнього весілля її колишнього обранця Ігоря Вдовіна.

У 2007 році балерина Анастасія Волочкова та бізнесмен Олександр Вдовін зіграли розкішне весілля. Казкове торжество обійшлося подружжю в 1,5 мільйона євро, але незабаром молодята розійшлися. Як виявилося пізніше, Анастасія та Олександр не реєстрували шлюб офіційно, а просто вирішили влаштувати шикарне свято. Дещо колишніх все ж пов’язує – у них є спільна дочка Аріадна.

Весілля Волочкової і Вдовіна
Весілля Волочкової і Вдовіна

Нещодавно нова обраниця Вдовіна Олена Ніколаєва опублікувала в соціальних мережах фотографію з кільцем. Волочкова не змогла пройти повз цієї новини і розповіла все, що думає про свого колишнього коханого і його намір одружитися.

«Весілля Альфонса! Злагода та любов”

Анастасія Волочкова зробила публікацію на своїй сторінці в Інстаграм і розповіла, хто ж насправді Ігор Вдовін.

За словами балерини, з першого дня знайомства з Ігорем він брав у борг величезні суми грошей. Йдеться про мільйони доларів, на які Вдовін жив і містив своїх дружин. Анастасія зізнається, що після народження їхньої дочки, Ігор позичив у неї 3 мільйони доларів і до сих пір не віддав. До того ж Вдовін піарився завдяки імені балерини, що допомогло йому стати бізнесменом. Волочкова називає свого екс-коханого Альфонсом і вважає, що його майбутнє весілля буде зіграно на її ж гроші. Балерина вважає чергові заручини Вдовіна лицемірством і дешевою грою. Варто зазначити, що до Олени Ніколаєвої Ігор Вдовін був одружений тричі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею