“Вовчиця”, презентація хіта Тіни Кароль і важливі доленосні події: чому варто подивитися 4 випуск “Танці з зірками”?

20 вересня в 21:00 на телеканалі 1 + 1 почнеться четвертий ефір легендарного танцювального шоу.

Учасники та журі готують багато цікавого. Цей випуск буде присвячений важливим подіям у житті кожного учасника. З огляду на обставини цього року, вони в більшості негативні. Наприклад, Юлія Саніна з групи “The Hardkiss ” розповість про випробування, з якими вона зіткнулася на шляху до загального визнання і колосальному успіху.

Юлія Саніна

Також в центрі уваги залишається конфлікт Олі Фреймут і Катерини Кухар

Катерина Кухар та Ольга Фреймут посварилися в прямому ефірі

Артистка Санта Дімопулос на паркеті через танець поділиться особистою драмою – втратою близької людини. Її основна суперниця, екс-віагрянки Надія Мейхер вийде на паркет з пристрасним танго під легендарний трек групи “Пішов геть “. Олег Винник з Оленою Шоптенко також виконають свій танець під пісню артиста – “Вовчиця “.

Олег Винник та Олена Шоптенко на “Танцях з зірками”

Провідною на балконі стане Маша Єфросиніна, а журі-джокером – довгонога Леся Іванівна Никитюк. Вона, до речі, тільки-но повернулася з відпустки, тому її довгі ноги вкрив бронзовий загар.

Леся Никитюк

Нагадаємо, зараз на паркеті залишаються 12 пар, і сьогодні одна буде змушена покинути проект.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.