Невістка Оксани Марченко вагітна, тому вони і поспішили з весіллям

Author name 21 Жовтня 2020 в 10:10

Поділитися статтею

Катерина Марченко
Катерина Марченко

Нещодавно Олег Винник і група “Время и стекло” вітали знамениту ведучу Оксану Марченко з тим, що її син одружився.

Оксана і Катя Марченко, Олег Винник
Оксана і Катя Марченко, Олег Винник

Невістку Оксани звуть Катерина Марченко (взяла прізвище чоловіка), їй 22 роки і вона блогер. Для багатьох весілля Богдана Марченко виявилася несподіванкою, адже йому всього 23 роки, і ще недавно ні про яку весілля мови не йшло. А вже в жовтні Катерина блиснула перед публікою дорогим діамантовим кільцем, і все стало зрозуміло – вона виходить заміж. Але до чого такий поспіх?

Чому Катерина і Богдан Марченко поспішили з весіллям?

Богдан і Катя Марченко
Богдан і Катя Марченко

Це все через те, що 22-річна блогерша завагітніла від Богдана. До весілля пара приховувала це явище, але зараз Катерина вже публікує фото, де очевидно – намагається приховати живіт, який вже трохи округлився. Поки Оксана Марченко та її чоловік Віктор Медведчук ніяк не анонсованого поповнення в новоспеченої сім’ї, але одруження сина вони обидва були дуже раді. Оксана і її невістка Катя налагодили добрі стосунки, адже на весіллі Катерина подякувала батькам чоловіка за сина і навіть назвала телеведучу мамою.

Зараз українська телеведуча Оксана Марченко живе і працює в Росії. Туди вона переїхала кілька років тому, коли їй заборонили працювати ведучою проекту “Х-фактор “.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею