По стопах Тарзана? Що пов’язує Позитиву з блогершу Настю Ракету і наскільки правдиві чутки про його розлучення

Author name 29 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Позитив і блогерша Настя Ракета
Позитив і блогерша Настя Ракета

У Мережі лавиною множаться чутки, що учасник розпалася групи «Время и стекло» Позитив (Олексій Завгородній) на межі розлучення зі своєю красунею-дружиною Ганною. Пара давно вже ніде не з’являлася разом, але коментувати ситуацію геть відмовляється.

Коли Олексія про це безпосередньо запитав Потап в своїй ютуб-передачі, у Позитива на очах з’явилися сльози, але він не захотів вдаватися в подробиці, тільки сказав, що цей рік для нього був найважчим у житті. І дійсно – спочатку розпад «Время и стекло» після 10-річної успішної роботи, потім карантин і не дуже вдалий старт групи MOZGI, незважаючи на зірковий склад. А ще – проблеми в сім’ї і зараження коронавірусів на додачу.

Позитив з дружиною Ганною
Позитив з дружиною Ганною

Його дружина, дизайнер Анна також відмовляється від обговорення цієї теми, але якщо раніше вона себе називала Ганною Завгородній-Андрійчук, то тепер згадує тільки своє дівоче прізвище, що наводить на певні висновки.

Перші чутки про причини розпаду «Время и стекло» і проблем в сім’ї Позитиву з’явилися в навесні і причиною цьому називали відому блогершу і співачку Анастасію Никифорову (NIKKY ROCKET або Настя Ракета, ще її називають «найкрасивішою попою українського Інстаграму»).

Настя Ракета
Настя Ракета
Настя Ракета
Настя Ракета

Говорили, що вже дуже завзято два Олексія – Позитив і Потап, стали просувати жваву дівчину. Вона проникла в компанію MOZGI спочатку як блогер – на добровільних засадах знімала їх репортажі і треки, а потім сама стала зніматися в їх роликах.

Великий шум піднявся через ролик на пісню «Моя дівчина», де Позитив фамільярно ляснув Настю по попі, а вона типу дала йому ляпаса. Коментатори негативно оцінили таку ситуацію і чутки про тісні зв’язки Позитиву з Настею тільки посилилися.

Подейкували, що можливо Настя Ракета замінить Дорофєєву в дуеті «Время и стекло».

Дівчина змушена була якось порозумітися про свої стосунки з Позитивом. Вона спробувала виправдатися в програмі «Без комплексів» на YouTube-каналі «Олицька» (відео в кінці статті).

Вона стверджує, що між ними нічого не було:

У нас немає нічого такого. Я займаюся музикою. А він вирішив мені трохи допомогти

Але їй чомусь не вірять. Як буде миритися Позитив з дружиною – поки неясно. Адже як то кажуть, диму без вогню не буває.

https://youtu.be/uZRsyzrJoLQ

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею