Давно не дитина: Маша з “Вороніних” виросла і приголомшила зухвалими позами

Author name 23 Листопада 2020 в 10:11

Поділитися статтею

Доросла Маша Ілюхіна з Вороніних вразила красою і здивувала планами
Доросла Маша Ілюхіна з Вороніних вразила красою і здивувала планами

Вороніни – російський сімейний комедійний серіал, який вперше вийшов на екрани в 2009 році.

Цей ситком був викупленої франшизою американського проекту “Усі люблять Реймонда “. Простий, банальний, а місцями дуже життєвий гумор і приємні герої – ось основна фішка, яка прославила Вороніних і винесла їх в список найулюбленіших серіалів російської, української та інших російськомовних аудиторій.

У центрі уваги “Вороніних ” – звичайна сім’я зі звичайними проблемами

Маша Ілюхіна з Вороніних
Маша Ілюхіна з Вороніних

У цій статті ми загострити увагу на один цікавий персонаж – Маші Вороніної. Вона росте разом з серіальної актрисою, ходить в школу, дорослішає, перетворюється в дівчину. З огляду на кількість серій і сезонів, не дивно, що прийшовши в проект, Маша була зовсім дитиною, а вийшла вже практично леді.

Трохи біографії Маші Вороніної (в реальному житті – Маша Ілюхіна)

Марію Ільюхіна, незважаючи на такий юний вік, сміливо називають зіркою телеекранів. Її героїня буквально дорослішала на очах мільйонів глядачів, навіть в школу актриса і героїня пішли майже одночасно.

З дитинства її привчили до зйомок, роботі, прагненню до нових вершин. Всім, хто коли-небудь дивився Вороніни, цікаво як же зараз живе їхня улюблена героїня.

Маша Ілюхіна з Вороніних
Маша Ілюхіна з Вороніних

Незважаючи на юний вік, у Илюхиной вже у всю кипить особисте життя, і перше кохання вже далеко не перша. З часів зйомок перших сезонів улюблена дочка і внучка з «Вороніних» сильно змінилася. Ось, наприклад, фото з її хлопцем, ім’я якого вона старанно приховує від публіки.

https://www.instagram.com/p/CE3w8LSovqu/?utm_source=ig_embed

Мабуть, Маша задоволена своєю славою і дуже щаслива. А ще вона розвиває себе як вокалістка, і брала участь в шоу “Голос “.

А ви дивилися серіал “Вороніни “?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею