Померлі актори серіалу “Кухня”: хто із знаменитостей пішов з життя рано

Телесеріал "Кухня" для багатьох глядачів став улюбленим завдяки життєвим сценарієм, добре продуманим сценам і вдалому акторського складу.

Завдяки сезонах цього ситкому багато невідомих акторів знайшли славу, визнання і стали затребуваними на просторах вітчизняного кінематографа. На жаль, деякі з них вже немає в живих з різних причин.

Ми пропонуємо згадати всіх фігурантів серіалу “Кухня” і вшанувати їх пам’ять.

Наталя Юннікова

Наталя Юннікова в серіалі Кухня
Наталя Юннікова в серіалі Кухня

Славу і визнання така юна і приваблива артистка отримала, коли виконала головну роль Василини Михайлової в ще одному обожнюваному серіалі “Поверненні Мухтара “.

В “Кухні ” Юннікова була епізодичним персонажем, де втілила образ шахрайки, яка володіє гіпнозом. Життя обірвалося трагічно і дуже швидко – в молодому віці її застав інсульт. Після нього красуня Наталя впала в кому і більше не змогла прийти в себе.

Юрій Рожков

Юрій Рожков
Юрій Рожков

Рожков – іменитий шеф-кухар, який абсолютно випадково пов’язав своє життя з серіалом. Він був епізодичним актором, який з’явився в середині четвертого сезону в якості конкурсанта кухарського шоу Дмитра Нагієва. Причиною його смерті став інфаркт, перенесений у віці сорока п’яти років.

Сергій Афанасьєв

Сергій Афанасьєв
Сергій Афанасьєв

Глядачі пам’ятають Сергія як псевдо жебрака, у якого кухаря Сеня і Федя відібрали інвалідний візок. В цілому на рахунку актора Сергія Афанасьєва числиться понад вісімдесят робіт. Він не став актором однієї ролі – на телеекранах і в театрі грав і бездомних, і бізнесменів, і вчителів, і лікарів.

Не стало його на п’ятдесят шостому році життя через тривалу важку хворобу.

Популярне

Схожі статті

Кекс зі стиглих бананів: з цим рецептом я перестала купляти магазинні булки. На аромат збігся весь підʼїзд

Банановий кекс – це чудовий спосіб використати стиглі банани та приготувати смачний домашній десерт. Простий у приготуванні, цей кекс стане улюбленим у вашій родині та ідеально доповнить чаювання.

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.