Як змінилися Даша і Гена Букіни – головні герої серіалу “Щасливі разом”?

Author name 7 Липня 2021 в 18:07

Поділитися статтею

Щасливі разом
Щасливі разом

З 2006 до 2013 року випускався серіал “Щасливі разом “, який привернув мільйони глядачів своїми простими поверхневими жартами і життєвими ситуаціями.

Напевно, шанувальникам цікаво, як же через вісім років змінилися головні герої. У цій статті ми розповімо, як склалося життя головних героїв – виконавців ролей Даші і Гени Букіна.

Наталя Бочкарьова

Наталя Бочкарьова
Наталя Бочкарьова

Зараз жінці 40 років. На той момент, коли зйомки серіалу тільки починалися, їй було 25 років. Тоді двадцятип’ятилітня дівчина й подумати не могла, яку славу їй принесе дана роль, і що її рудоволоса героїня стане культовою.

Наташа вдало вжилася в роль недалекій рудоволосої дружини продавця взуття, яка зовсім не любить вести домашні справи, але дуже любить ходити по магазинах, забирати зарплату у чоловіка, і не хоче його втратити.

Паралельно зі зйомками фільму з 2004 по 2007 рік актриса була одружена з адвокатом Миколою Борисовим. У шлюбі у них народилося двоє дітей: син Іван і дочка Марія.

Після “Букіних ” до Наталі все ж прийшла слава. Її запросили в проекти “Нічна зміна ” і “Ялинки останні “. Також звали і в “Танці з зірками “. У біографії Даші Букіної навіть є спільна пісня з королем російської поп-естради Філіпом Бедросовичем Кіркоровим.

Віктор Логінов

Віктор Логінов
Віктор Логінов

Після “Букіних ” він придбав славу гравця, який забив хет трик у фіналі турніру “Шкіряний м’яч “, а також славу невдахи і продавця взуття. Однак дані забарвлення були негативними, а скоріше комічними.

Слід зазначити, що після серіалу “Щасливі разом ” Логінову пропонували більш серйозні ролі, але глядач вже не сприймав його як суворого і беземоційного актора.

Артист тричі розлучений. У нього п’ятеро дітей: дочка і 4 сина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею