“Злата Огнєвіч вже закохана “: Григорій Решетник злив подробиці зйомок нового сезону “Холостячки”

Author name 30 Липня 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Злата Огнєвіч і Григорій Решетник
Злата Огнєвіч і Григорій Решетник

Зйомки другого сезону “Холостячки” з Златою Огнєвіч вже добігають кінця. За словами ведучого програми, співачка вже закохана.

Ведучий проекту “Холостячка” Григорій Решетник розповів, що новий сезон романтичного шоу буде відрізнятися від першого, повідомляє видання ” Факти “.

Якщо в першому сезоні з Ксенією Мішиною було 9 випусків, то в другому – 12. Відповідно, за серце головної героїні боротимуться більше чоловіків, а саме – 25. Глядачі побачать ще більше побачень і подій. Зйомки проводилися як на території України, так і за кордоном.

Злата Огневич
Злата Огнєвіч

Також Григорій повідомив, що за серце Злати Огнєвіч боротимуться кілька відомих чоловіків. Однак їхні імена він поки не може назвати.

Також Григорій Решетник зізнався, що на його думку Злата вже закохана.

“Мені здається, так (закохана). Причому, по-моєму, навіть не в одного чоловіка – у дівчат так буває. Фаворити змінюються щодня. Та й Злата вміє в себе закохувати. Зараз як раз її почуття переростають у щось більше, і, як завжди, в фіналі героїні належить складний вибір. Вже визначилися кілька фаворитів, які можуть підкорити серце Злати, але нічого стверджувати неможливо. “, – сказав Григорій.

Нагадаємо, першою героїнею шоу “Холостячка” стала актриса Ксенія Мішина. У фіналі шоу вона вибрала гумориста Олександра Еллерта. Вони були разом 10 місяців, планував весілля і дітей. Однак нещодавно Ксенія повідомила, що вони розлучилися. Причину розбрату ні Ксенія, ні Олександр не називають.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею