Олена Кравець пішла з 1+1, а Лілія Ребрик – з “України”: телеведучі, які перебралися на телеканал “Дом”

Часи змінюються, а разом з ним змінюються й місця роботи. Пригадуємо, які українські телеведучі покинули роботу на одному каналі заради іншого – Кравець, Ребрик та інші зірки

На українському телебаченні свою кар’єру побудувало чимало відомих ведучих. Втім, іноді зірки, які, як здавалось, вічно працюватимуть на якомусь каналі, вирішують кардинально змінити своє життя. Наприклад, Ольга Фреймут свого часу пішла з Нового каналу заради інших проєктах на “плюсах”. Пригадуємо й інших українських ведучих, які змінили місце роботи.

Олена Кравець

Довгий час професійне життя відомої української телеведучої було пов’язане з телеканалом “1+1”. З 2012 року випуски “Кварталу 95” стабільно транслювались саме на “плюсах”, а 2021 року зірка стала ведучою програми “Твій день”. Втім, пізніше знаменитість вирішила взяти павзу у гумористичній діяльності. Про це артистка зізналась в інтерв’ю для Маші Єфросиніної.

Олена Кравець змінила місце роботи
Олена Кравець змінила місце роботи

Проте, зовсім відмовлятись від улюбленої роботи зірка не стала. Натомість вона перейшла на інший український телеканал – “Дом”, де стала ведучою шоу “Тихий вечір з Оленою Кравець”. У спокійній атмосфері відпочинку ведуча разом зі своїми гостями обговорює актуальні та важливі для кожного українця речі.

Лілія Ребрик

Влітку 2022 року відома українська телеведуча втратила роботу на телеканалі “Україна”. Звільнення знаменитості відбулось через анулювання ліцензії медіахолдингу Ріната Ахметова – він пояснив це прийняттям закону про деолігархізацію. Новина виявилась несподіваною та сумною для всіх працівників каналу, а Ребрик з цього приводу опублікувала щемливий допис, у якому зізналась, що вважала телеканал своїм місцем роботи до самої старості.

Лілія Ребрик засмутилась через закриття каналу Україна
Лілія Ребрик засмутилась через закриття каналу Україна

З осені минулого року зірка працює на іншому українському телеканалі – “Дом”. Там знаменитість веде передачу “Дочекаюсь”, основна ціль якого – це допомогти рідним людям, яких розлучила війна, зустрітись.

Володимир Остапчук

Відомий український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук також довго працював на телеканалі “Україна”, проте влітку 2022 втратив роботу, як і його колега Лілія Ребрик. Разом з нею зірка пішов працювати на “Дом”.

Володимир Остапчук працює на каналі Дом
Володимир Остапчук працює на каналі Дом

У листопаді відбулась прем’єра першого випуску шоу “Ліс рук” з Володимиром Остапчуком. Знаменитість став ведучим програми-вікторини про творчість найвідоміших українських письменників і поетів.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.