Зовсім несхожі: чим відрізняється зовнішність реального Шехзаде Мустафи від екранного з “Величного століття”

Культовий турецький серіал став одним із найвідоміших у всьому світі. Втім, чи вдалось творцям стрічки підібрати акторів максимально схожих на історичних постатей, яких вони грали?

Свого часу турецький серіал “Величне століття” буквально побив усі можливі рекорди. Про цю стрічку стовідсотково чула більша частина населення планети та чимало жителів з різних країн дивились серіал про Османську імперію. Головні ролі зіграли безперечно талановиті актори з Туреччини. Втім, чи вдалось творцям “Величного століття” підібрати не лише професіоналів своєї справи, а й таких акторів, які були б схожими на реальних історичних постатей?

І так, і ні. У випадку Шехзаде Мустафи актор, який зіграв його у турецькому серіалі, дещо відрізняється від реальної історичної постаті. Загалом існує декілька портретів сина Сулеймана І, втім на кожному з них єдине, що пов’язує актора Мехмета Гюнсюра з Шехзаде Мустафою – борода та шикарні вуса.

Фотопорівняння зовнішності реального й екранного Шехзаде Мустафи
Фотопорівняння зовнішності реального й екранного Шехзаде Мустафи

Нагадаємо, що Шехзаде Мустафа, якого на екрані в серіалі “Величне століття” зіграв Мехмет Гюнсюр, був сином Сулеймана І або, як його ще називають, Сулеймана Пишного. Він був третім нащадком османського правителя, якого народила Махідевран Сулатн. Шехзаде Мустафа обіймав посаду губернатора найбільших турецьких міст. Спадкоємець престолу прославився як справедливий правитель, що захоплювався витонченим мистецтвом та написанням віршів.

Що відомо про турецького актора Мехмета Гюнсюра

Що стосується актора, який зіграв османську історичну постать у відомому турецькому серіалі, то його успіх в кіноіндустрії неможливо применшити. Знаменитість народився у старовинному місті Стамбул у родині матері-педагогині та батька-фізика. Мехмет Гюнсюр, як і його старша сестра, пов’язав своє життя з творчістю. Зейнеп Гюнсюр стала хореографинею, а чоловік – актором.

Як у реальному житті виглядає актор, який у Величному столітті зігра Шехзаде Мустафу
Як у реальному житті виглядає актор, який у Величному столітті зігра Шехзаде Мустафу

Вперше на екрані знаменитість з’явився у 6 років, знявшись у рекламі, а вже у 7 він вигравав усілякі кастинги й отримував одну за одною пропозиції від різних продюсерів та рекламодавців. Відтоді Мехмет Гюнсюр не полишає акторської кар’єри.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.