Померлі актори “Величного століття”: права рука Хюррем Султан, радник Сулеймана і чоловік Хатідже (ФОТО)

Турецький серіал "Величне століття" завоював любов глядачів з різних куточків світу. Багато персонажів полюбилися публіці, але не всі з них дожили до сьогоднішніх днів.

Популярний історичний серіал “Величне століття” виходив на екрани з 2011 року по 2014 та завоював популярність у глядачів зі всього світу. В зніманнях турецького серіалу про життя Османської імперії прийняли участь багато акторів. Для багатьох з них серіал став стартом акторської кар’єри та зробив їх популярними – це наприклад Мер’єм Узерлі в ролі Хюррем Султан, Бурак Озчівіт в ролі Малкочоглу Балі-бея, а деяких акторів вже немає серед живих.

Померлі актори “Величного століття”

Головний суддя та мудрий наставник султана Сулеймана Кадія-ефенді, якого зіграв Тунджель Куртіз, помер в розпал зйомок у 2013 році. У “Величному столітті” він почав зніматись вже в похилому віці. Перше враження про його героя було не надто приємним, він здавася надмірно суворим, але поступово його характер розкрився по іншому.

Померлі актори серіалу Величне століття
Померлі актори серіалу Величне століття

Обставини так склалися, що артист артист не встиг зіграти останню роль до кінця. Його життя обірвалося до того, як роботу над серіалом було остаточно завершено. У нього стався серцевий напад і він, на жаль, його не пережив.

Актриса Сабіна Тозія, яка втілила образ Афіфе-хатун, годувальницю султана Сулеймана та праву руку Хюррем Султан багато років лікувала рак головного мозку. Але дива не сталось. Акторці зробили операцію, але лікарям не вдалось покращити її стан – зірку частково паралізувало, а в 2021 році її серце зупинилось назавжди.

Померлі актори серіалу Величне століття
Померлі актори серіалу Величне століття

Також 2021 рік забрав життя ще однієї зірки “Величного століття” – Нусрета Четінела. Він був головним казначеєм та батьком Батур-бея. За його сина у відсутності падишаха хотіли віддати заміж Хюррем. Як і Сабіна, Нусрет довго боровся з онкологічним захворюванням, однак помер як Тунджель від інфаркту.

Померлі актори серіалу Величне століття
Померлі актори серіалу Величне століття

Третій чоловік Хатідже-султан Хюсрев-паши у виконанні актора Лурана Ахметі дуже полюбився глядачам, хоча йому дісталась другопланова роль. В березні 2021 року 46-річний артист помер від наслідків перенесеної корони.

Померлі актори серіалу Величне століття
Померлі актори серіалу Величне століття

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.