Не поступається Мер’єм Узерлі: як виглядає акторка, яка мала зіграти роль Хюррем Султан у “Величному столітті”

Серіал "Величне століття" знайшов фанатів у більш ніж 50 країнах світу. Він зробив знаменитим невідому нікому раніше акторку Мер'єм Узерлі, але роль Хюррем Султан мала грати не вона.

Мер’єм Узерлі вдалося дуже ефектно, органічно і натурально відтворити образ красивої та сильної султанші, яка зуміла на все життя прив’язати до себе повелителя султана Сулеймана. Тому складно уявити когось іншого в ролі Хюррем. Глядачі важко сприйняли той момент, коли в серіалі на заміну Мер’єм прийшла акторка Вахіде Перчин.

Одна з причин заміни артистки полягала в тому, що Мер’єм було б складно грати свою постарілу героїн. Однак фанати забувають, що до Узерлі на кастингу культового серіалу побували тисячі актрис.

Майбутню султаншу шукали навіть на вулицях. До Мер’єм Узерлі автори проєкту вже затвердили на роль іншу актрису. Йдеться про Ойкю Челік. Варто відзначити, що Ойкю відрізняється дуже ефектною зовнішністю і не поступається Мер’єм у красі. Але, від ідеї з Ойкю продюсери відмовилися. Ходять чутки, що не ідеальна фігура завадила їй пройти кастинг у “Величне століття”. На той момент у неї було декілька зайвих кілограмів, однак вона все ж зіграла в історичному суперхіті, з’явившись в серіалі “Одного разу в Османській імперії”.

Як виглядає акторка, яка мала зіграти роль Хюррем Султан замість Мер'єм Узерлі
Як виглядає акторка, яка мала зіграти роль Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі

Нагадаємо, за два тижні до початку зйомок серіалу “Величне століття” Узерлі запросили до Стамбула і запропонували пройти проби, які тривали чотири дні. Тоді акторка практично нічого не знала про історію Османської імперії, а також не була знайома із життям Султана Сулеймана та Роксолани.

Як виглядає акторка, яка мала зіграти роль Хюррем Султан замість Мер'єм Узерлі
Як виглядає акторка, яка мала зіграти роль Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі

Вона вирішила ризикнути і спробувати прийняти цей виклик, хоча іноді їй хотілося втекти з Туреччини та повернутися додому. Халіт Ергенч, виконавець ролі Султана Сулеймана, зізнавався, що його партнерці на пробах було дуже складно, у неї навіть виникло бажання відмовитись від участі у проєкті:

Насправді вона спершу не хотіла грати. Мер’єм не могла вжитися у роль, але в неї така потужна енергетика. Було ясно, що в неї все вийде. Але нам здавалося, що вона не викладається на всі сто відсотків. Тоді я глянув їй у обличчя і сказав, що вона погано зіграла. Вона так розлютилася, що забула про своє рішення піти

, – розповідав Халіт Ергенч.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!