Зовсім не схожа на екранну султаншу: ось як виглядає донька Хюррем і Сулеймана з “Величного століття”

Серіал "Величне століття" закінчився більше 10 років тому. Багато акторів перестали бути схожими на своїх екранних героїв. Серед таких виявилася і Міхрімах Султан.

Пелін Карахан – одна з найпопулярніших турецьких актрис. Вона знімається в кіно та на телебаченні з 2004 року, але справжню славу їй принесла роль Міхрімах Султан у серіалі “Величне століття”. Ця роль зробила її однією з найголовніших красунь Туреччини.

Після успіху “Величного століття” Пелін Карахан продовжувала зніматися в різних проєктах і паралельно влаштовувала особисте життя. У 2014 році актриса вийшла заміж за бізнесмена Бедрі Гюнтая, в них народилися двоє синів – Алі Демір і Джан Еюп.

За останні роки серіальна Міхрімах дуже змінилося. Вона стала більш жіночною і мудрою, але при цьому не втратила своєї дівочої чарівності. Робота над таким масштабним проєктом, як “Величне століття”, вимагала від Пелін багато сил і енергії. Вона багато працювала над своєю роллю, і це не могло не позначитися на її характері, тому роль султанської доньки зробила її сильнішою.

Зовсім не схожа на екранну султаншу: ось як виглядає донька Хюррем і Сулеймана зараз
Зовсім не схожа на екранну султаншу: ось як виглядає донька Хюррем і Сулеймана зараз

Історики впевнені, що у Міхрімах Султан було світле волосся, але не таке руде, як у її матері Хюррем. Натомість очі у дочки султана Сулеймана були блакитні. Такі, як у її брата шехзаде Селіма. А ось у актриси Пелін Карахан, яка зіграла роль Міхрімах, в кадрі відтінок волосся був каштановим. Та й зовні вона мало була схожа на екранну матір.

Натомість зараз артистка стала медовою білявкою. І, як вважають багато шанувальників, тепер вона точна копія Хюррем. У такому образі актриса дуже схожа на дочку султана Сулеймана та його коханої Хасекі.

На нових фото у соцмережах знаменитість не впізнати. Вона висвітлила волосся і стала схожа на свою кіношну матір Хюррем навіть більше, ніж у серіалі. Шанувальники Пелін відмічають, що з роками вона стає лише гарнішою.

Зовсім не схожа на екранну султаншу: ось як виглядає донька Хюррем і Сулеймана зараз
Зовсім не схожа на екранну султаншу: ось як виглядає донька Хюррем і Сулеймана зараз

Нині зірка рідше знімається у кіно. Вона присвятила себе сім’ї – чоловіку та двом синам. Окрім того, улюблениця публіки активно розвиває свій блог в Інстаграм.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?