Дітки не просто підросли, а й постаріли: як змінилися актори, що зіграли дітей Хюррем у “Величному столітті”

Відтоді як вийшов серіал "Величне століття" й до сьогодні не згасає цікавість глядачів до персонажів та виконавців головних ролей, а також тих, що зіграли дітей Хюррем-султан та Султана Сулеймана.

Пройшли роки відколи глядачі побачили юних артистів — серіальних дітей правителя Османської імперії та української Роксолани. Зрозуміло, що час змінив зовнішність молодих турецьких акторів. Цікаво, як зараз виглядають виконавці ролей синів та доньки головних героїв.

Гюрбей Ілері в ролі шехзаде Мехмеда

Актор Гюрбей Ілері зіграв у серіалі первістка Хюррем-Султан та Султана Сулеймана, статного молодого красеня, другого у черзі на престол після Мустафи — сина Махідевран, шехзаде Мехмеда. Наскільки зовнішність артиста відповідала реальному шехзаде Мехмеду не відомо, оскільки історія не залишила його портретів, але глядачам прийшовся до вподоби актор, що створив цей образ на екрані. Зараз актор втратив юнацьку привабливість, але змужнів та змінив імідж для нових ролей.

Гюбрей
Гюрбей Ілері

Пелін Карахан в ролі Міхрімах

Ім’я Пелін Карахан не сходить з вуст глядачів і посьогодні. Вважають, що вона більш за всіх схожа на свою героїню Міхрімах. Актриса подорослішала, але не втратила своєї краси та привабливості.

Пелін
Пелін Карахан

Енгін Озтюрк в ролі шехзаде Селіма

Роль третьої дитини — другого сина Хюррем та Сулеймана, який з часом став одинадцятим турецьким Султаном на прізвисько Селім П’яниця, блискуче зіграв актор Енгін Озтюрк. Ця роль дала старт його популярності. Зараз актору 37 років.

Енгін
Енгін Озтюрк

Арас Булут Ийнемли в ролі шехзаде Баязида

Третій син подружжя Сулеймана та Хюррем шехзаде Баязид мав сумну долю. Він був страченим та проклятим рідним батьком. Роль Баязида далась актору Арас Булут Ийнемли не легко, але також, як  і його колегам, принесла дивіденди у вигляді популярності та подальшого кар’єрного росту. Зараз актору 33 роки.

Арас
Арас Булут Ийнемли

Толга Сарыташ в ролі шехзаде Джихангира

Останньою дитиною Хюррем був нещасний із вродженою вадою шехзаде Джихангир, якого зіграв Толга Сарыташ. Завдякі талановитій грі актора, глядачі співчували його прототипу та  серіальним батькам всім серцем. Зараз актору 31 рік. Він багато знімається та має численних шанувальників.

Толга
Толга Сарыташ

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.