Переможниця “Холостяка-10” показала фотографії до пластичних операцій: зовсім інша Даша

Author name 23 Травня 2020 в 00:05

Поділитися статтею

Даша до і після пластики
Даша до і після пластики

22 травня мільйони телеглядачів дізналися ім’я переможниці романтичного шоу “Холостяк-10”. Головний герой зупинив свій вибір на учасниці Даші. Але чи вибрав він її, якби дівчина не змінила кардинально зовнішність за допомогою пластичної хірургії?

22 травня відбувся грандіозний фінал шоу “Холостяк-10” — Макс Михайлюк нарешті зробив свій вибір . Обраницею його серця стала Даша, друга дівчина, Дана, залишилася з розбитим серцем.

Обидві кандидатки були гідні: привабливі, стильні і з хорошою фігурою. Правда, Даша зізналася, що заради ідеальної зовнішності їй довелося скористатися послугами пластичної хірургії і косметології.

На фотографіях зі студентських років майбутню обраницю головного Холостяка країни складно впізнати. Дівчина була на 10 кілограмів більше, а на великі пухкі губи немає і натяку.

Даша в студенческие годы
Даша у студентські роки

Даша розповіла, що в дитинстві займалася гімнастикою, тому ніколи не відчувала проблем із зайвою вагою. Все змінилося, коли вона вступила до університету. Студентське життя одразу відклалося додатковими кілограмами.

У якийсь момент дівчина просто перестала собі подобатися і вирішила, що потрібно терміново приводити себе у форму. За три місяці Даша схудла на 8 кілограмів і знову могла хвалитися стрункою фігуркою. Допомогли їй у цьому правильне харчування і спорт.

Даша до похудения
Даша до схуднення

Про те, що вона збільшила губи, Даша теж розповідає досить відверто. За її словами, вона завжди мріяла про пишні губи, але навчання у театральному виключало будь-які експерименти із зовнішністю.

Після випускного дівчина відразу ж звернулася до косметологів і подарувала собі нове обличчя. Пізніше Даша застосовувала цю процедуру ще кілька разів.

Победительница "Холостяка-10" сегодня
Переможниця “Холостяка-10” сьогодні

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею