Холостяк-13 і Холостячка-3: Григорій Решетнік розсекретив, чи будуть знімати нові сезони романтичних шоу

За останні півтора року українці дуже скучили за улюбленими шоу, які раніше демонструвалися по телебаченню. Особливо їх цікавить доля "Холостяка-13" і "Холостячки-3".

Телеведучий Григорій Решетнік запевняє, що підготовка до знімання свіжих випусків шоу “Холостяк-13” і “Холостячка-3” йде повним ходом. Хто ж має усі шанси потрапити у число головних героїв?

“Холостяк-13”

На думку Решетніка, глядачі втомилися від багатих і непередбачуваних принців. Тому героя для шоу обиратимуть за зовсім іншими ознаками. Перші три сезони любителів програми зачаровували саме принци.

Григорій Решетнік розповів про знімання шоу Холостяк-13 і Холостячка-3

Натомість фішкою четвертого “Холостяка” став не бізнес, а гарна українська вимова, адже Костянтин Євтушенко був львів’янином. Далі був спортсмен Сергій Мельник. Футболіста мало хто знав із широкого загалу, тому знову лунали обурення.

Тоді вирішили дати можливість глядачам обирати героя. Найбільше голосів набрав Нікіта Добринін. Тепер, звісно, “Холостяком” має стати справжній герой – військовий. Інша кандидатура просто не пройде.

“Холостячка-3”

Не відмовляється СТБ, за словами Григорія Решетніка, й від знімання шоу, в якому є головна героїня, а не герой. Звісно, непогано було б і тут підібрати дівчину з тероборони чи ЗСУ. Але є чимало претенденток і з-поміж знаменитостей.

Григорій Решетнік розповів про знімання шоу Холостяк-13 і Холостячка-3

Звісно, найцікавіше з екрана виглядала б Леся Нікітюк. Її природне почуття гумору привнесло б у шоу нотку веселощів, так необхідної нині нам усім. Та якби холостячкою стала, скажімо, Тіна Кароль, Слава Камінська, Мішель Андраде чи Наталя Могилевська, програма теж би заграла новими фарбами й викликала б у глядачів непідробну увагу.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.