Дітки не просто підросли, а вже й постаріли: як змінилися актори, що зіграли дітей у “Величному столітті”

Відомий турецький серіал "Величне століття" зробив зірками кінематографу багатьох юних акторів, які давно виросли і їх вже не впізнати. Подивіться, як вони змінилися.

У “Величному столітті” було показано майже 50 років історії Османської імперії, тому деяких персонажів грали різні актори, особливо це стосується героїв-дітей. Бути дитиною з акторськими задатками дуже складно, адже навіть зіркова роль не гарантує подальшого успіху на творчій ниві. Проте, для багатьох із них цей серіал став путівкою у світ кіно. Ці юні зірки з тих пір дуже сильно змінилися ззовні.

Юна Хатідже Султан

Як змінилися актори, що зіграли дітей у Величному столітті: юна Хатідже Султан
Як змінилися актори, що зіграли дітей у Величному столітті: юна Хатідже Султан

Едже Юксель мала невелику другорядну роль в епізодах-спогадах юної Хатідже Султан.

Незважаючи на малопомітну роль, продюсери змогли розглянути талант у юному обдаруванні. Дівчина й надалі планує розвивати свою майстерність та вдосконалюватись у кінематографі.

Після закінчення школи Едже вступила до театрального вишу та продовжила грати в серіалах. Також актриса встигла пройти стажування у Нідерландах, після чого захотіла спробувати свої сили у європейському кіно.

Шехзаде Мехмед

Як змінилися актори, що зіграли дітей у Величному столітті: Шехзаде Мехмед
Як змінилися актори, що зіграли дітей у Величному столітті: Шехзаде Мехмед

Для цього хлопчика турецька сага стала справжнім дебютом. Багато шанувальників серіалу навіть сумували, що не змогли насолодитися сповна його талантом. Арда Анарат зіграв підлітка шехзаду Мехмеда.

Після зйомок у “Величному столітті” він не покинув акторську кар’єру, здобув популярність у всьому світі і отримав не одну нову роль. Зараз його просто не впізнати. Це вже давно не хлопчик, а справжній чоловік.

Міхрімах Султан в дитинстві

Міхрімах Султан в дитинстві
Як змінилися актори, що зіграли дітей у Величному столітті: Міхрімах Султан в дитинстві

Актрисі Меліс Мутлуч дісталася справжня роль мрії – вона зіграла інтригантку Міхрімах Султан, яка ще в дитинстві почала показувати свій непростий характер. Звичайно, настільки яскравий персонаж миттєво привертав увагу глядачів.

На момент зйомок у серіалі Мутлуч вже була досить досвідченою артисткою, здатною без проблем зіграти будь-яку драматичну партію. Саме тому на екрані вона виглядала переконливо.

Зараз Меліс вже 21 рік і її вигляд просто вражає шанувальників “Величного століття”.

Популярне

Схожі статті

Золотиста молода картопля, запечена у духовці: смачніше ніж варена і чистити не треба – рецепт

Якщо ви не знаєте, як оригінально приготувати молоду картоплю, спробуйте її запекти у духовці з часником і кропом. Такий гарнір виходить нереально смачним.

Киянка Наталія Могилевська показала свою першу квартиру, яку знімала в Голосіївському районі (Відео)

Наталія Могилевська поділилася спогадами з юності та показала свою першу квартиру, яку орендувала в Голосіївському районі Києва, коли їй було 16 років.

Макаронна запіканка з сиром: правильний рецепт. Чоловік просить готувати частіше, бо дуже смачно і ситно

Неймовірно смачну макаронну запіканку з вершковим маслом та сиром дуже просто приготувати вдома. Покроковий рецепт цієї страви – читайте в матеріалі.