На жаль, Богдан Рубан не поспішає відкривати залаштунки свого життя. Складається враження, що він живе виключно на знімальному майданчику. А ще молодик обожнює спортивно-бальні танці. Навіть якийсь час працював у балеті Freedom Олени Коляденко. Якби відновили проєкт “Танці з зірками”, то неодмінно став би переможцем.
Мама хлопчика працювала вчителькою, а у початковій школі у Богдана викладала її подруга, тож учень завжди був під контролем. У старших класах захопився англійською. Нині вільно веде англомовні програми. Навіть дописи в Інстаграмі час від часу робить не українською.

У ТікТоці під заголовком “Богдан Рубан і його дівчина” ви не знайдете даму серця чоловіка. Поряд із ним переважно колежанки по серіалах, в яких запоріжець активно знімається останнім часом. Пригадаймо деякі з ролей актора, улюбленця публіки.
Слід
У цьому детективному серіалі Богдану дісталася роль Станіслава Шугаєва. Він уособлює водночас керівника аналітичного відділу, біолога та навіть хакера. ОСА (особлива слідча агенція) займається благородною справою – розслідує дуже заплутані справи.

К.О.Д.
Ще один детектив, назва якого розшифровується як Криміналістично-оперативний департамент. До цього підрозділу увійшли найкращі спеціалісти ОСА.

Selfieparty
Ще у 2015 році Рубан зіграв мажора Макса. За сюжетом, четверо друзів приходять до тями у поліційному відділку й отримують підозру у вбивстві карлика. На жаль, вони нічого не пам’ятають, тож намагаються самотужки з’ясувати, що відбулося того дня.
Eva. Stories
У цьому вебсеріалі наш герой зіграв товариша 13-річної Єви Хейман, яка вела щоденник, перебуваючи в концтаборі Освенцим. Автори вирішили пофантазувати, як би виглядали сторіз дівчинки, якби у неї був Instagram.
Голова
Самовпевнений студент здобуває перемогу у виборах сільського голови. Та в теорії все видається дещо по-іншому, аніж відбувається у реальному житті. Тож його ідеї та стартапи не працюють.