“Не хочу дивитися шоу через ведучого “: глядачі зажадали прибрати Дмитра Шепелєва з сімейної передачі

Олена Родіна, ведуча Ютуб-каналу про фігурне катання і поетка, була запрошена на зйомки шоу «Пусть говорят» в якості експерта, але пішла звідти через конфлікт з екс-чоловіком Жанни Фріске Дмитром Шепелєвим.

У випуску говорили про фатальну аварію відомої Насті Тропіцель. Як говорить Батьківщина, редактори випуску перед шоу поставили їй конкретне завдання – звинуватити батька Тропіцель в чорному піарі на імені його загиблої доньки.

Шепелев на шоу

За таку позицію в студії глядачі і учасники шоу буквально накинулися на Олену з обвинуваченням. У числі тих, хто накинувся, був і ведучий Дмитро Шепелєв. Коли Олена Батьківщина пішла з програми, їй передзвонили і пояснили: “Діма просто розлютився “.

Шепелев на шоу

Олена не пробачила агресію і образи, який сипалися з вуст іменитого ведучого. Вона сказала, що дану програму більше не поважає і не вважає об’єктивним продуктом журналістів. Також уточнила, що не буде її більше дивитися, але це тільки через ведучого.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.