Катерина Кухар розкритикувала виступ Олега Винника за межами паркету «Танців з зірками»

Відома в Україні прима-балерина Катерина Кухар розкритикувала виступ Олега Винника та Олени Шоптенко. Вся справа в їх відсутності на паркеті «Танців з зірками» в четвертому випуску.

Вчора вовчиці нарешті змогли побувати на живому концерті вітчизняного натурального блондина через кілька місяців карантинного затишшя. Прихильниць збентежило, що дата довгоочікуваного шоу в Житомирі збіглася з ефіром «Танців».

Звичайно, співак не міг відмовитися від концерту в рамках свого туру, тому викрутився і подарував можливість публіці наживо подивитися на їх з Оленою пристрасний пасадобль під пісню «Вовчиця».

Выступление Олега Вининка и Алены Шоптенко в четвертом эфире «Танцев со звездами»
Виступ Олега Винника і Олени Шоптенко в четвертому ефірі «Танців з зірками»

Глядачі в залі не змогли стримати емоцій і після закінчення номера скандували «браво», а ось сувора суддя проекту залишилася не в захваті від навичок планування Олега:

«Я насправді не фанатка виступів поза межами нашого паркету, тільки з причини хвороби. У мене, наприклад, теж з другого жовтня розпочинається тур Україною — Кропивницький, Суми, Чернівці, але я планую свій гастрольний графік згідно графіками «Танців з зірками», що і вам бажаю», — висловилася Катерина Кухар.

Екатерина Кухар
Катерина Кухар

Ведучий шоу Юрій Горбунов спробував встати на захист Винника і припустив, що цей самий концерт був запланований ще заздалегідь і, швидше за все, саме так і було.

Незважаючи на критику, прима-балерина поставила досить високу оцінку парі Олега і Олени — 9 балів.

Оценки танца Олега и Алены
Оцінки танцю Олега і Олени

Варто сказати, що в інтерв’ю Кухар для Cosmopolitan вона зізналася, що не боїться хвилі ненависті до себе через суворі і іноді навіть колючі коментарі на адресу Винника від його величезної аудиторії прихильниць:

«Напевно армія “вовчць” Винника буде з жадібністю вдивлятися в кожен рух Олега. Впевнена, що без батога і пряника не обійтися, але, як говорила Анна Ахматова: “Так багато каменів кинуто в мене, що жоден з них вже не страшний”».

Схожі статті

Пісочний пиріг з волоським горіхом і темним шоколадом: ароматний десерт на кожен день, який готую без зусиль

Приготування ніжного пісочного пирога з волоським горіхом і темним шоколадом. Для його приготування використовується ароматне пісочне тісто. Цей десерт ідеально підходить для чаювання.

Святкові рулетики зі скумбрії у духовці: від одного вигляду слинка тече, що вже казати про смак та аромат!

Ця страва настільки смачна, наскільки й красива. А коли ви відчуєте її аромат, то полюбите і будете готувати не тільки на свята, а й для родинної або романтичної вечері.

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.