Майстер-клас від кулінарів: секрети смаженої картоплі. Як зробити ідеальну скоринку та не “спалити” бульбу

Як приготувати ідеальну смажену картоплю: поради щодо обробки картоплі перед смаженням та деталі смаження на сковороді. Розглянемо важливість дотримання простих та корисних правил.

Навіть така проста страва, як смажена картопля, може стати справжньою витівкою для господині, якщо не дотримуватися кількох важливих правил. Давайте розглянемо секрети ідеального смаження картоплі.

Як зробити ідеальну скоринку та не спалити бульбу
Як зробити ідеальну скоринку та не спалити бульбу

Розумна кількість картоплі на сковороді

Для отримання гарного результату не варто смажити велику кількість картоплі одночасно. Це може призвести до того, що частина не прожариться, а інша стане пригорівшою. Форма нарізаної картоплі може бути будь-якою, оскільки це не впливає на якість смаження.

Перед смаженням картоплі

Перед тим, як почати смажити, обов’язково промийте подрібнену картоплю. Це дозволить видалити зайвий крохмаль, який може бути причиною підгоряння. Можете скористатись корисним лайфхаком: залийте картоплю окропом, закип’ятіть воду та залиште на кілька хвилин. Після цього дайте картоплі трошки відійти від води та починайте смаження.

Як зробити ідеальну скоринку та не спалити бульбу
Як зробити ідеальну скоринку та не спалити бульбу

Деталі смаження картоплі

Смажте на сковороді з товстим дном – це дозволить рівномірно прожарити картоплю. Пам’ятайте, що готується картопля на попередньо розігрітій соняшниковій олії. Викладіть в один шар та не забувайте періодично перемішувати, щоб не було прилипання.

Якщо бажаєте додати цибулю, робіть це через 5 хвилин. І не забувайте, що сіль краще додавати в самому кінці, щоб картопелька не розпалась.

Дотримуйтесь цих правил

  • Важливо обрізати зелені ділянки, оскільки вони містять соланін – небезпечну отруту.
  • Ретельно промивайте картоплю перед смаженням.
  • Не кладіть на сковороду мокрі шматочки картоплі.
  • Розігрівайте олію перед початком процесу.

Якщо ви будете дотримуватися цих простих порад, то зможете приготувати ідеальну, хрустку та смачну – смажену картопельку

Схожі статті

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.