Скільки можна користуватись губкою для посуду: ви точно не знали, як часто її міняти. Роблю так і раджу вам

Губки є в кожній квартирі. Ними зручно мити посуд та наводити лад в обійсті. Трапляється, що хазяєчки за звичкою користуються одними й тими ж засобами, не змінюючи їх.

Це дуже погана практика. Якщо занадто довго користуватися однією губкою для миття посуду, це може призвести до негараздів зі здоров’ям у всіх членів родини. Регулярно знаходячись у вологому середовищі, аксесуар може обрости кишковою паличкою чи навіть сальмонелою.

Наслідки подібних перетворень уявити не складно. Не думайте, що проводячи регулярні обробки кухонних аксесуарів та витримуючи в мильному розчині чи обливаючи окропом, зможете попередити халепу. Якщо спори потраплять усередину, позбутися їх буде практично неможливо.

Коли треба змінювати губку для миття посуду

Тож візьміть за правило регулярно змінювати губку для миття посуду. Робіть це раз на тиждень, щоб убезпечити себе й усю родину від можливих великих неприємностей. Адже атрибут за цей час накопичить певну кількість жиру й перестане виконувати гігієнічну функцію, ставши справжнім розсадником інфекцій.

Спеціалісти проводили дослідження. З’ясувалося, що у двотижневих губках збудників навіть більше, аніж на сидінні унітаза. Тож начувайтеся! Викиньте стару губку, покладіть нову й робіть це регулярно.

Колір має значення

До речі, кухонні губки продають у магазині різних кольорів не заради яскравості упакування. Зелені та сині призначені для видалення найскладніших забруднень, тому вони найжорсткіші.

Коли треба змінювати губку для миття посуду

Червоні мають середній рівень жорсткості, тож найкраще мити посуд саме аксесуаром із таким забарвленням. Можете бути спокійні – подряпин на посуді не залишиться. Жовті – найніжніші. Вони призначені для миття вікон.

spot_img

Схожі статті

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!

Нічого смажити та запікати не треба: готую рулет зі свинячої рульки. Виходить смачніше за домашню ковбасу!

Спробуйте рецепт рулету зі свинячої рульки! Ця домашня смакота підходить для приготування бутербродів і стане чудовою альтернативою ковбасі.