Роблю перестановку меблів у квартирі самотужки: задля цього користаюся шматочком сала чи іншими засобами

Жінки полюбляють змінювати розташування предметів у квартирі. Іноді дуже хочеться пересунути шафу чи диван до іншої стіни. Виявляється, подібні перестановки легко зробити самотужки.

Щоб пересунути меблі у квартирі, не потрібно викликати бригаду брутальних вантажників. Освіжити інтер’єр можна самотужки. І навіть громіздкі комоди чи шафи удасться пересунути в інший бік власноруч. Стануть у пригоді підручні засоби.

Сало

Відріжте 4 квадратних шматочки сала середньої товщини. Підкладіть їх під кожну ніжку шафи шкуринкою догори. Тепер шафа чи комод будуть чудово ковзати. Ви без проблем пересунете предмет меблів у потрібний закуток. Звісно, потім доведеться промити підлогу з мийним засобом. З цією проблемою чудово впорається той, яким миєте посуд.

Як переставити меблі самотужки

Ковдра

Можна скористатися ковдрою чи пледом. Помістити крісло на текстиль і потягнути. Підлога не повинна пошкрябатися. От тільки вам доведеться залучити чимало фізичних зусиль, аби зсунути предмет із місця.

Гліцерин

Слизьке мастило типу гліцерину чи силікону допоможуть пересунути меблі без шкоди для підлогового покриття. Щедро змастіть ніжки будь-якою масною субстанцією і сміливо перетягуйте на потрібне місце.

Як переставити меблі самотужки

Старі джинси

Якщо підставити цупку тканину під ніжки шафи чи дивану, а потім з одного боку захопити конструкцію мотузкою і потягнути, то вдасться здвинути з місця навіть доволі важкий меблевий атрибут. Тільки зважте: благовірний ніколи не повірить, що вам вдалося зробити все це власними силами.

Килимок

Гумовий килимок знадобиться, якщо треба здвинути диван. Скажімо, зронили сережку чи якийсь інший дрібний предмет. У такому разі підкладіть під ніжки гумовий килимок і потягніть. Лінолеум та ламінат залишаться цілими-цілісінькими.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!