Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

Найчастіше для багатьох святкових салатів і закусок купують цілу тушку оселедця. У такому разі господині мають можливість обрати потрібний для себе розмір риби та переконати в її якості, тим самим зекономивши бюджет та свій час.

Єдиний мінус такого способу – потреба самостійно чистити оселедець і робити з нього філе, видаляючи велику кількість дрібних кісточок. Насправді існує далеко не один спосіб очистити оселедець та отримати смачну рибку, готову до приготування страв.

Як швидко почистити оселедець

Спочатку потрібно відрізати голову та грудні плавці риби, які знаходяться біля голови. Далі обережно розріжте черевце вздовж. Витягніть все, що всередині та видаліть чорну захисну плівку з м’яса риби. Наступним кроком промийте внутрішню частину риби. Перекладіть ікру та молоки в окрему тарілку. Від голови до хвоста зробіть поздовжній надріз і видаліть спинний плавець.

Експерти розповіли, як швидко почистити оселедець від кісточок і зробити ідеальне філе
Експерти розповіли, як швидко почистити оселедець від кісточок і зробити ідеальне філе

Починайте знімати шкірку з боку голову, підчіплюючи її пальцями. Відріжте хвіст та обережно розширте розріз на спині обома пальцями, паралельно розділяючи тушку на дві частини. Перше філе потрібно зняти з хребта рухами від голови до хвоста.

Знімаючи друге філе, потрібно рухатись у протилежному напрямку. Всі реберні кістки, що залишились на обох частинках філе оселедця, потрібно видалити спеціальних кухонним пінцетом або просто пальцями.

Експерти розповіли, як швидко почистити оселедець від кісточок і зробити ідеальне філе
Експерти розповіли, як швидко почистити оселедець від кісточок і зробити ідеальне філе

Так званий “північний” спосіб очищення оселедця передбачає використання пакета. Розріжте животик оселедця та видаліть усі нутрощі та чорну плівку. Наступним кроком промийте тушку проточною водою та перекладіть рибу у пакет. Зав’яжіть та відбийте її по всій поверхні плоскою стороною ножа. Потім дістаньте оселедць з пакета, видаліть голову, хвіст і плавці.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!