А ви знаєте, чому рибу хек завжди продають без голови? Ну, зараз дізнаєтеся, приготуйтеся

Риба хек - смачна, корисна, низькокалорійна (всього 86 ккал на 100 г), кожен з нас її періодично готує та їсть. Але зізнайтеся - бачили колись хека з головою? Ото ж бо. Ось, дивіться.

Рибу хек (інша назва – Мерлуза) регулярно їдять 90% людей в нашій країні – смачна, корисна і кісток немає. Але якщо хтось про звернув увагу – її завжди продають без голів, тільки тушки. Чому, питається?

Відповідь проста: його б тоді ніхто не став купувати! Настільки моторошно виглядає «портрет» цього морського монстра! Подивіться самі!

Риба хек

А це чудовисько треба ще почистити! Крім того, є ще дві причини.

Голова хека займає чверть всього тіла по довжині і третину за вагою. Хто буде купувати рибу, третина якої треба викинути?

голова хека

А зуби цього чудовиська гострі як голки, якщо в них вколотися, то ранки відразу запалюються і не гояться місяцями.

Зуби хека

Тому рибу обробляють відразу на траулерах, відокремлюючи тушки і зразу заморожуючи. Саме з хеком можна бути впевненим, що риба заморожена відразу після улову.

Відходи хека йдуть на рибну муку

Голови ж раніше викидали в море назад – на радість іншим мешканцям. А тепер пресують і потім роблять з них рибну муку, яка йде на корм худобі і як добрива.

Сподіваємося, ми вас не налякали і ви і надалі будете купувати корисну і смачну рибу. М’ясо хека має низьку калорійність – 86 кКал на 100 грам, його можна рекомендувати для дієтичного та дитячого харчування. Ось вам відмінний рецепт, як її приготувати.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.