Уже не найтовстіший: хлопчик важив 192 кг

У 10 років хлопчик важив стільки ж, скільки важать шість його однокласників разом узятих.

Як же важливо з розумом любити своїх дітей.

Знайомтеся це Ар’я Пермана з Індонезії. І в десять років ваги показували страшну цифру – 192 кілограми. У результаті того, що хлопчик весь час вживав смажену їжу, солодку газовану воду і напівфабрикати, він набирав швидко вагу.

Велика вага заважала Ар’ї ходити, тому він навчався вдома. Він не міг навіть самостійно помитися, так як для нього ванна була дуже маленькою. Хлопчику доводилося приймати водні процедури на вулиці в басейні. Він не міг повноцінно гратися з друзями.

Щойно він змінив своє звичайне харчування на більш здорове, вага почала знижуватися. За три роки він схуд на 106 кілограм. Вага пішла, а шкіра залишилася. Довелося робити операцію.

Зайва вага не просто заважала, вона загрожувала здоров’ю хлопця. Арьян був найтовстішою десятирічною дитиною світу і найменшим маленьким пацієнтом. Йому зробили рукавну гастропластику. Операцію робили протягом п’яти годин.

Це хірургічна процедура, яка забезпечує зниження ваги за рахунок видалення частини шлунка, в результаті чого насичення досягається при меншій кількості їжі, що поглинається. В ході операції в вертикальному напрямку видаляється 60-80% обсягу шлунка, повідомляє клініка Авіценна Мед.

Після шкільних іспитів хлопчикові ще повинні обрізати зайву шкіру на руках і в області грудей.

Цікаво, що у батьків Ар’ї нормальна вага. Вони хотіли привчити до здорового харчування сина, але він завжди вередував і просив фаст-фуду. Батько відчуває себе винуватим. Каже, що це вони з дружиною зробили його таким. У 5 років малюк їв п’ять разів на день великими порціями.

Після всього, що пережив Ар’я Пермана, вага зупинилася на цифрі 86 кілограм. Завдяки своїй стійкості, дієті, операції хлопчик почав нормально і щасливо жити.

Тепер він може сам ходити в школу і грати зі шкільними друзями. У хлопчика завжди була мрія – стати футболістом. Зараз він може займатися улюбленим спортом.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Що сказав чоловік, коли віддав своє серце синові?

Нагадаємо, ТОП 5 голлівудських зірок, які не бояться старіти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.