Щоденні молитви, які допомагають у вирішенні проблем

Боже, я хочу вірити, що ти зі мною, і що ти мене знаєш і любиш, але в деякі дні це важко. Допоможи мені дізнатися правду з Твого Слова.

Мужність на весь день

Боже, я хочу вірити, що ти зі мною, і що ти мене знаєш і любиш, але в деякі дні це важко. Допоможи мені взнати правду з Твого Слова. Візьми це від моєї голови до мого серця. Дай мені спокій і мудрість, щоб жити як переможець – бо Ти вже дав мені перемогу над кожним випробуванням і перешкодою. Амінь.

На День вшанування Бога

Встановіть роботу моїх рук, допомагаючи мені бути продуктивним, терплячим, зосередженим і проникливим. Тримайте мене від відволікаючих чинників і технологій, що заважають моїй роботі замість того, щоб допомагати їй. Нехай Твій Дух поведе мене в моїй роботі і допоможе мені бути радісним, творчим і вклоняється, постійно нагадуючи мені про Твою любов і про те, що Ти – причина. Навчи мене поєднувати свою роботу, сім’ю, церковне життя і відпочинок таким чином, щоб максимізувати Твою славу і дозволити мені приносити найбільше користі для Твого царства.

Зосередьтеся на Ісусі, який дав мені скарб, який я не міг заробити, спокій, який я не міг би випробувати інакше, і живу надію, яка підживлює мене, щоб працювати на славу Божу.

Молитва, в вірі сьогодні

Милостивий Отець, коли ми починаємо новий день, допоможи нам виконати Твою волю з безрозсудною вірою. Навчи нас довіряти Тобі і допомагай нам рости в праведності. Небесний Господь, дай нам сміливості вийти з вірою в цей день. Наповніть наші серця Своїм духом і дозволь нам говорити Твої слова з гордістю. Амінь.

Молитва хвали

Батько, я хвалю Тебе сьогодні за все, що Ти зробив у моєму житті. Ти вірний, навіть коли я невірний. Твоя любов переслідує мене, навіть коли я не люблю. Твоє прощення покриває мій гріх і звільняє мене від покарання. Я дякую Тобі за Твою любов і вірність мені. Твоя присутність в моєму житті змінює все, дає мені можливість жити кожен момент кожного дня, задовольняючись знанням того, що Ти контролюєш все. Господь, нагадай мені, що незалежно від того, що станеться, я можу похвалити Тебе!

У слава Тобі. Аминь.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.