Молитви, які допомагають вирішити щоденні проблеми

Господь, я не знаю, хто або що зустрінеться на моєму шляху сьогодні. Але я знаю, що Ти - мій Щит і Захист. Допоможи мені.

Молитва: з Богом

Господь, я не знаю, хто або що зустрінеться на моєму шляху сьогодні. Але я знаю, що Ти мій Щит і Захист. Допоможи мені.

Навчи мене, як бути сильним в Тобі та вибирати тільки Твій шлях сьогодні. Допоможи мені йти Твоєї правдою, а не моїми почуттями. Допоможіть мені прийняти всі, що зустрічається на моєму шляху. Спасибі, що Ти любиш мене і ніщо не може відняти це у мене! Навіть якщо я зазнаю невдачі сьогодні Ти шепочеш Свою безумовну любов глибоко в мою душу і нагадуєш мені, що Твої милості щоранку нові. Це дійсно вражає мене, Господь. Спасибі, що зустрівся зі мною сьогодні. Ти б розбудив мене завтра таким же солодким пошепки Твоєї любові? Я не можу дочекатися зустрічі з Тобою знову.

В Ім’я Ісуса, амінь.

Ранкова молитва про мужність

Господи, дай мені мужність, щоб я міг з гідністю пройти через всі сьогодні. Коли я відчуваю бажання здатися, допоможи мені продовжувати йти. Даруй мені бадьорий дух, коли справи йдуть не так. І дай мені сміливості зробити все, що потрібно.

В ім’я Ісуса, амінь.

“Бо Бог дав нам не дух боязкості, а дух сили, любові та самодисципліни”. 2 Тимофія 1: 7

Молитва – щоденне звернення до Бога

Батько, хвала Тобі за небо і сонце, за те, що обидва нагадують нам про виклик нового дня і можливості слідувати за Тобою. Спасибі, що нагадав нам, що життя не завжди легке, але нам не потрібно нести важке в кожен новий день. Прости нас за те, що ми зупинилися на минулому і трималися за образи. Благослови наші серця, щоб їх ніщо не стримувало, коли ми шукаємо Тебе кожен день.  

В ім’я Ісуса, амінь.

Щоденна молитва радості

Батько, спасибі, що втрутився в моє життя і дозволив мені мати особисті відносини з Тобою. Дякую за Твою любов до мене сьогодні і назавжди. Дякую за благословення, які Ти дав мені та моїй родині. Допоможи нам використовувати ці благословення, щоб благословляти інших. Я живу життям справжньої радості, коли я відчуваю Твою присутність сьогодні!

В ім’я Ісуса Амінь.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.