Молитви перед сном про спокійний вечір та спокійний сон

Батько, спасибі, що був зі мною сьогодні разом.

Для спокійного сну

Дай мені сьогодні міцного нічного сну, Боже, щоб я прокинувся відпочив і готовим розпочати ще один день, люблячи тебе. Ще раз спасибі за благословення, настільки незаслужені та занадто численні, щоб їх можна було порахувати. Мені подобається бути Вашою дитиною, і я хочу, щоб слово «вірний» описувало моє служіння вам кожен день кожного року. Коли я прокидаюся вранці, нехай це буде радісна усмішка, а не сварливий дух. Нехай ваша захист і ваша присутність купають це місце світом і безпекою від ворога. На добраніч, Господь. В ім’я Ісуса, амінь.

Перед сном

Батько, спасибі, що був зі мною сьогодні разом. Ти був мені потрібен, і ти був поруч зі мною. Дякую за кожну частинку любові, милосердя і благодаті, виявленої до мене, хоча я цього не заслужив. Спасибі за Вашу вірність навіть в моїх стражданнях. Тобі одному буде слава. Амінь.

В кінці важкого дня

Батько, я насилу можу підняти на Тебе очі. Все, що я можу зробити, це волати про допомогу. Будь ласка, проявіть до мене Вашу милість сьогодні. Допоможіть мені побачити, що Ви зі мною. Допоможіть мені згадати, що події цього дня Вас не дивують і не бентежать. Вибачте мені за побоювання з приводу цього дня.

Вибачте мені за те, як я скаржився і бурмотів про те, яким важким був цей день. Прости, що забув, що Ти зі мною. Вибачте мені за те, що я забув, хто я. Вибачте мені за те, що я не пам’ятаю славні істини та багатства, які у мене є завдяки Євангелію. Батьку, почуй мою молитву. Дай мені надію на Євангеліє посеред цього важкого дня. Допоможіть мені триматися за вашу милість, вашу мудрість і вашу силу. Амінь.

Прекрасна молитва в кінці дня

Небесний Батько, мій день добігає кінця. Я повинен подякувати Тобі за Твою вірність сьогодні. Це завжди хороший день, навіть коли все може піти не так, як я планував, або коли світ здається хаосом, тому що все під контролем.

Всі ті часи, коли я знав про Твоєї допомоги сьогодні, все часи, коли Твоє невидиму присутність здавалося таким близьким, слава Тобі, Боже. Мені невідомі моменти, коли послані небом ангели рухалися за мене так, як я ніколи не дізнаюся, спасибі та за них, Господь. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".