Молитви про позбавлення від хвороби і суверенну силу

Господи, Твій Святий Дух в мені і творить диво мого зцілення!

Молитва про суверенну силу

Господь, ім’я Твоєму віддаю славу за Твою правду і Твою незмінну любов. Ви знаєте, як я зараз дуже хворий, і що деякі люди навколо мене запитують: «Де тепер ваш Бог?» Що ж, Боже, я знаю, де Ти! Ви знаходитесь на небесах в суверенної влади та робите, що хочете. І Твій Святий Дух в мені, творить диво мого зцілення! Дякую Тобі за те, що ти пам’ятаєш про мене і нахилився, щоб благословити мене повним одужанням. Амінь.

Молитва про руйнування сили  хвороби

Господь, я глибоко шаную Тебе, і я приходжу до Тебе з довірою, з упевненістю, у сміливій впевненості в тому, що Ти мій притулок, Ти моя допомога і Ти мій щит від цієї біди, яка прийшла на моєму тілі. Я знаю, що Ти поблагословив тих, хто боїться Тебе. Я прошу зараз, щоб Ти зломив силу цієї хвороби та дав мені полегшення від болю і слабкості. Дякую Тобі за Твою вічну любов. Амінь.

Молитва про свободу від фізичних перешкод

Я люблю Тебе, Господь, бо Ти чуєш мене, коли я приходжу до Тебе з моїми проханнями. Ти нахиляєшся і слухаєш мене, і я буду звертатися до Тебе, поки живий. І тепер, Бог Співчуття, я прошу Тебе широко відкрити ці обмеження фізичних перешкод і звільнити мене від цих кайданів. Я був пригнічений і став інвалідом, але я дякую Тобі за те, що Ти слідкуєш за мною і навіть зараз рятує мене. Дякую Тобі, Господи. Амінь.

Молитва повстання проти хвороби

Небесний Отець, ця хвороба керувала моїм життям, і я більше не дозволю їй панувати наді мною. Тільки Ти мій Господь! Дякую Тобі за те, що я був переведений з сил темряви в Царство Боже. Я оголошую повстання проти темних сил скорботи, які стримували мене! Завдяки силі Твого Могутнього Імені, Ісус, я більше не жертва – я тепер переможець, що йде в повному здоров’ї! Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".