Молитви в кризові дні, про розсіяному розумі і зламаною душі

Господи, я дякую Тобі за те, що я не проходжу через це один.

Молитва про розсіяний розум

Дякую Тобі, дорогий Бог, за те, що благословив мене світом, спокоєм і задумою, коли мій розум відхиляється в занепокоєння і побоювання. Коли множаться тривожні думки і я відчуваю себе розсіяним, Ти приносиш заспокійливий комфорт, зосередженість і радість. Я можу розслабитися і відпочити в Тобі, як Ти відновлюєш мою душу. Коли я медитую на Тебе і Твої досконалості, мій розум заспокоюється. Спасибі тобі, Господи. Амінь.

Молитва про зламану душу

Господи, Ти мій Захисник, будь ласка, спаси мене від цих хвиль занепокоєння, які б’ють мене, як шторм на морі. Ці думки та почуття розривають мене і ламають мою душу. Будь ласка, накрий мене Своєю рукою і підніми мене з цього страху і тяжкості, що забирають мою радість. Нехай Твій світ, що перевершує розуміння, охороняє моє серце і розум, коли я уявляю Тобі свої потреби та дякую Тобі за Твоє забезпечення. Амінь.

Молитва під час життєвої кризи

Люблячий Спаситель, я дякую Тобі за те, що я не проходжу через це один, навіть коли майбутнє здається темним і невизначеним. Проходячи через цю життєву кризу, я знаю, що Ти поруч зі мною. Мені не потрібно впадати в нервове роздратування і болісне занепокоєння. Коли я відчуваю себе слабким і нездатним впоратися з речами, допоможи мені згадати, що немає нічого надто великого або занадто малого, щоб привернути Вашу увагу, і що Ви дасте мудрість і згладите мій шлях переді мною. Амінь.

Молитва моєму близькому другові

Ісус, я дякую Тобі за те, що Ти мій Друг. Для Тебе немає нічого надто недоречного або поверхневого в моїх справах, моїх турботах і областях, в яких мені потрібна особлива мудрість. Я дякую Тобі за цю близькість з Тобою, за те, що я можу бути відкритим з Тобою і довіряти Тобі всі свої надії, страхи та тривожні переживання. Я дякую Тобі за те, що я можу сісти у Твоїх ніг і дивитися у Твої очі співчуття з тихою довірою та отримати той спокій, який дає мені сили. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Гості будуть вам обидві руки цілувати: рецепт торта “Червоний оксамит”, який стане зіркою будь-якого столу

Торт "Червоний оксамит" можна скуштувати не лише в кавʼярнях. Спробуйте приготувати його вдома самостійно та здивуйте близьких своїм кулінарним талантом.

Кароль епічно з’явилась на своєму концерті у Львові разом з 15-річним сином: виглядає як дорослий чоловік

Тіна Кароль красиво з'явилась на свій виступ у Львові – разом зі своїм 15-річним сином, чим здивувала публіку. Співачка показала, як провели час разом матуся та вже дорослий син.

“Маму не переплюнеш”: 19-річна донька Олі Полякової одягла мокре простирадло і влаштувала “водну” фотосесію

Оля Полякова одна з найобговорюваніших артисток українського шоу-бізнесу, за її життям і життям її сімʼї уважно слідкують допитливі фанати. Але цього разу старша донька співачки отримала "на горіхи".