Молитви коли потрібно впоратися з емоціями і заспокоїти розум

Господи, допоможи мені, будь ласка, з емоціями, які вирують в моїй душі.

Молитва про сплеск емоцій

Господи, допоможи мені, будь ласка, з цими емоціями, які вирують в моїй душі. Ці проблеми, занепокоєння і здивування продовжують котитися до мене, і мене наповнюють думки похмурості, негативу і безнадії. О, нехай Твій Святий Дух запанує над цими тривожними почуттями, і нехай я відчуваю надію, яку маю на Тебе, мій дорогий Спаситель. Я ще буду славити Тебе, мій Господь і мій Бог, тому що Ти мені помічник. Амінь.

Молитва, яка заспокоює мій розум

Я дякую Тобі, о Боже, мій Спаситель, за те, що Ти вірно відповів на мої молитви таким страхітливим чином. Мій Творець, Ти сформував гори Своєю силою, і я вірю, що Ти подбаєш про ці турботи та турботи, які крадуть мій світ. Ти заспокоїв бурхливі океани, і тепер я прошу Тебе заспокоїти мій розум. Я молюся в ім’я Ісуса, Хліба Життя, амінь.

Я кладу все це до Твоїх ніг – Молитва

Всемогутній Бог, коли мої думки прагнуть похитнути мій спокій в Тобі, коли тривога, хвилювання і страх турбує мене, будь ласка, нагадай мені принести все в молитві до Тебе, покласти все це до Твоїх ніг з подяку за Твою турботу і турботу, щоб ніщо не порушило спокою і безпеки, якими я володію в Тобі. Дякую Тобі, милосердний і милостивий Бог, за те, що я можу довести до Тебе всі свої прохання і тягар. Амінь.

Молитва про захист від неспокійного розуму

Господь, я приходжу до Тебе за захистом від неспокійного розуму. Вислухай і звільни мене. Мій розум пригнічений жорстокими лещатами страху. Я завжди буду хвалити Тебе, бо Ти був зі мною, дбав про мене з того часу, як я був в утробі матері, і Ти був моєю силою і захистом все моє життя. А тепер не залишай мене, чи не кидай. Будь для мене, Боже, захистом. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Кароль епічно з’явилась на своєму концерті у Львові разом з 15-річним сином: виглядає як дорослий чоловік

Тіна Кароль красиво з'явилась на свій виступ у Львові – разом зі своїм 15-річним сином, чим здивувала публіку. Співачка показала, як провели час разом матуся та вже дорослий син.

“Маму не переплюнеш”: 19-річна донька Олі Полякової одягла мокре простирадло і влаштувала “водну” фотосесію

Оля Полякова одна з найобговорюваніших артисток українського шоу-бізнесу, за її життям і життям її сімʼї уважно слідкують допитливі фанати. Але цього разу старша донька співачки отримала "на горіхи".

Ви не повірите, але чоловік любить такі курячі гомілки більше, ніж шашлик: смажу з секретом на сковороді

Вже перепробували всі способи приготування курки, але хочеться чогось новенького та смачного? Пропонуємо вам неймовірно ніжний рецепт смаженої курки в соусі з томатного пюре – спробуйте!