Молитви, щоб прибрати хвилювання, про силу і спокій

Господь, я дякую Тобі за те, що Ти благословив мене Своїм Святим Духом, щоб він жив в мені.

Молитва про дар миру

Бог любові та миру, я прошу Тебе благословити мене даром душевного і серцевого. Я так вдячний за те, що світ, який Ти даєш, – це те, чого я не можу отримати ні від кого і, ні від чого у світі. Мені не потрібно боятися або турбуватися, тому що Твій спокій – моя спадщина, оскільки я привожу свою волю в гармонію з Твоєї волею. Я хвалю Тебе, бо Твій світ дає мені силу стримувати мої найсміливіші страхи. Амінь.

Молитва про глибоке хвилювання мого серця

Мій Господь і мій Учитель, я зізнаюся в глибокому хвилюванні мого серця. Мені відчайдушно потрібно душевний спокій, який може дати тільки Ти. Я дякую Тобі за те, що Ти благословив мене Своїм Святим Духом, щоб він жив в мені – Твоя присутність в мені, і Твій світ невіддільний від Твого присутності. Господь, нехай я навмисно знайду Твій світ, який долає всі конфлікти та суперечливі бажання. В ім’я Господа нашого Ісуса Христа, амінь.

Молитва про миротворчу силу

Тільки істинний Бог, якщо я відкриваю своє серце в простій вірі, можу я отримати Твій спокій. Оскільки я живу в безперервному свідомості в єдності з Тобою, дорогий Батько, підпорядковуючи свою волю Твою і живучи в повній залежності від Тебе, нехай я буду в центрі та в підставі Твоєї миротворчої сили. Я живу в вічної вдячності за те, що велика жертва Твого Сина Ісуса забезпечила справжній початок всього реального світу, привівши нас в повну згоду з Тобою. Амінь.

Молитва про Боже спокої

Боже всієї благодаті, я молю, щоб Твій спокій проник до самого коріння мого єства. Моя душа жадає спокою, умиротворення, неприступності, всепроникна і центрального спокою, яке приходить, коли я прямо з Тобою, коли я зосереджений на Тебе, і між нами нічого немає. Святий Дух, будь ласка, направ мене в це місце і докори мене в гріху, який перешкоджає цій єдності з моїм Господом. Я молюся в ім’я Ісуса, Який привів нас до правильних відносин з Тобою. Амінь.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".