Молитви про розбите серце, заспокоєнні і царство Боже

Небесний Батько, я молюся, щоб світ, що виходить від Христа, запанував в моєму серці.

Молитва про заспокійливу ніжність

Господь мого Миру, я приходжу до Тебе з розумом, повним поспіху і суєти життя, які потребують зосередження і відпочинку. Господи, будь ласка, нагадай мені, що мовчання – це нормально, тому що тоді я можу чути Твій тихий шепіт. Нагадай мені, що це нормально – просто сидіти та міркувати про Тебе і Твоїх обіцянках, тому що це те, що позбавляє мене від цього жалюгідного стану. Принеси мені Свою заспокійливу ніжність. Амінь.

Молитва, щоб світ Божий царював в моєму серці

Небесний Батько, я молюся, щоб світ, що виходить від Христа, запанував в моєму серці. Дякую Тобі за те, що Ти покликав мене жити у світі. Я вдячний за те, що Ти чиниш все мої потреби, і що мені не потрібно турбуватися або турбуватися про ситуації. Допоможіть мені не хвилюватися через те, що роблять або кажуть інші, але зробити знижку на них і пробачити тих, хто мене ображає. Дай мені м’якість і терпіння, які необхідні для мого душевного спокою. Амінь.

Молитва про здоров’я моєї душі

Господь, я дякую Тобі за Твій світ, який виходить від єдності з Тобою і моїми братами та сестрами у Христі. Молюся про внутрішній спокій і здоров’я душі. Я дякую Тобі за свідоцтво Твого Духа, яке є моєю внутрішнім Захистом. Я знаю, що моя душа буде процвітати, коли я буду сповнений Твого Слова та усвідомлюю благодать, якою я володію в Тобі. В Ім’я Ісуса, нашого Посередника між Богом і людиною, амінь.

Молитва про розбите серце

О Боже, послухай мій крик! Моє серце переповнене. Тихо чекаю Тебе, мою перемогу, мою непохитну міцність. Коли я відчуваю себе розбитим на частини, я приходжу до Тебе за відновленням і виливаю Тобі своє серце. Я завжди довіряю Тобі. Я дякую Тобі, дорогий Господь, за Твою силу і незмінну любов, які підтримають мене і приведуть до перемоги. Славлю Тебе вічно, Амінь.

Популярне

Схожі статті

“Маму не переплюнеш”: 19-річна донька Олі Полякової одягла мокре простирадло і влаштувала “водну” фотосесію

Оля Полякова одна з найобговорюваніших артисток українського шоу-бізнесу, за її життям і життям її сімʼї уважно слідкують допитливі фанати. Але цього разу старша донька співачки отримала "на горіхи".

Ви не повірите, але чоловік любить такі курячі гомілки більше, ніж шашлик: смажу з секретом на сковороді

Вже перепробували всі способи приготування курки, але хочеться чогось новенького та смачного? Пропонуємо вам неймовірно ніжний рецепт смаженої курки в соусі з томатного пюре – спробуйте!

Розставила крапки над і у питанні пластики: 37-річна киянка Каменських розповіла, чи змінювала зовнішність

Популярна українська співачка Настя Каменських поділилася секретами краси та догляду за собою. Чи вдавалася виконавиця до пластичних змін та що дозволяє артистці зберігати молодість?